Zahradní slavnost, spousta cizích lidí a mezi nimi přihlouplý syn lorda, který Alenku požádá o ruku. Ne, to by se opravdu líbilo málokomu z nás. Proto se společně s Alenkou, která utekla pryč, vydáme za králíkem v saku s kapesními hodinkami, ten je totiž mnohem zajímavější než nějaký lord.

A kam se takový králík může vypravit? Přeci do králičí nory. Nejedná se ale o obyčejnou králičí noru, na jejím konci se totiž dostaneme do jiného světa, do světa, kde se nachází říše divů.

Čeká nás zbrusu nové dobrodružství, na které se těšíme už od jara.

A kdoví, jestli potkáme vyšinutého Kloboučníka, kočku Šklíbu, houseňáka Absaloma nebo podivnou Bílou královnu? Komu se ale zaručeně budeme snažit vyhnout, je zlá Srdcová královna. Anebo ne? Nebo se proti ní s Alenkou spojíme a přemůžeme ji společně? Najdeme tolik odvahy? Uvidíme :).

Těšit se na podzimních prázdninách můžete i na venkovní a vnitřní hry, nové vyrábění, deskové hry a hlavně na staré i nové kamarády, vedoucí a instruktory, výbornou kuchyni 🙂 a další zážitky na Žumberku v překrásné krajině na úpatí Novohradských hor, kam se podíváme úplně poprvé.

Kdy: 27. října – 1. listopadu 2020
Kde: TZ Žumberk
Sraz: v úterý v 16.45 – před Penny Market Vozovna Kobylisy, odjezd 17.00
Návrat/Konec: v neděli v 16.00 tamtéž – skutečný příjezd dle stavu dálniční sítě
S sebou: turistickou a náhradní obuv, přezůvky, teplé oblečení na ven, oblečení do chaty, pláštěnku, hygienické potřeby, plavky, dobrou náladu
Cena: 500,- Kč pro členy PS, 700,- Kč pro ostatní
Přihlášku prosím dodejte do 20. října 2020

Tato stránka využívá souborů cookies. Používáním webu vyjadřujete souhlas.