Akce FOX

Akce airsoftového branného oddílu SOSNA FOX


Zatím spolu, zatím živí

Letošní rok byl pro náš oddíl trochu náročný. Ne snad proto, že bychom to přeháněli. Zamotal nám ho coronavirus a opatření s ním spojená. Několik měsíců jsme se neviděli. Odpadlo pro nás hodně zajímavých akcí, ale přesto, když bylo možné obnovit činnost, sešlo se nás na schůzkách opravdu hodně. A toho si my vedoucí oddílu ceníme. Proto bude tato akce pojatá netradičně. Rozhodli jsme se uspořádat „oslavu“ že jsme to všechno přežili a nezhynuli steskem po kamarádech.

Proto v této pozvánce neuvidíte nic konkrétního ohledně programu.

Takže se nechte překvapit.

 

Malá nápověda ale bude: počítejte s legrací!

Kdy: 26-28.6.2020
Kde: Táborová základna KAPR, Popovice u Benešova
Sraz: 17:30 upu klubovny, bude upřesněno podle typu dopravy
Návrat/Konec: cca do 16:00 u klubovny případně bude upřesněno podle typu dopravy
S sebou: Spacák, karimatka, výstroj a výzbroj na airsoft, maskáče vz.95,kelímek nebo plecháček. Kdo již má nášivky, budou řádně připevněné na uniformě.
Cena: Pro členy PS 100 Kč, ostatní 150 kč

Přihlášku prosím dodejte do 24. 6. 2020

Vietcong2020

Zveme všechny nadšené airsofťáky na třetí ročník branného airsoftového kempu, konaného v termínu 5.7. – 11.7. na TZ Kapr v Popovicích u Benešova.


Miminální věková hranice pro účastníky je 10 let!
Tentokrát se podíváme do Vietnamu.

 

Akce je OTEVŘENÁ pro VŠECHNY příznivce airsoftu, pro účast není členství v Branném oddílu SOSNA – FOX podmínkou.
 
Umíš najít na mapě Vietnam?  Ukázat kudy vede delta řeky Mekong? V tunelech máš pro strach uděláno? Myslíš že bys dokázal sám vyváznout z obklíčení nepřítele nebo zorganizovat záchrannou operaci? To a ještě další věci můžeš s námi zjistit na letošním Airsoftovém Campu na motivy války ve Vietnamu.

 

A co Tě s námi čeká?

Nebude to vždy růžové. Džungle je drsné místo. Moskyti, jedovaté housenky a hadi, pavouci. Spaní pod širákem, neustálé monzunové deště, polní kuchyně. kde si musíš přečíst na plechovce co máš k obědu a k tomu všudypřítomný strach z nepřítele. Nikdy nevíte kde se objeví. Zná prostředí jako své boty a používá guerillovou taktiku. Udeřit a zmizet. A k tomu plíseň na nohách. Co víc si může voják přát 😀

 

Takže snad už máš jasno, že na tomhle ročníku nesmíš chybět!

VC tě sleduje!

Kdy: 5.7.2020 – 11.7.2020
Kde: Táborová základna KAPR, Popovice
Sraz: Sraz pro hromadnou dopravu objednaným autobusem v 8.30 – Penny Vozovna Kobylisy. Individuální dopravu na základnu pro mimopražské lze řešit telefonicky předem s vedoucím.
Návrat/Konec: sobota 10:00 pro členy kteří nepokračují velkým táborem (navazuje tradiční letní tábor naší Pionýrské skupiny)
S sebou: spacák, karimatka, ešus a příbor, oblečení do přírody, maskáče, vhodná obuv (včetně náhradní), nůž, další airsoftové vybavení – zbraň, ochranné pomůcky (je možné zapůjčit) a hromada dalších věcí, co určitě budete potřebovat :), případné odchylky ve vybavení, nebo další povinná výbava bude upřesněna emailem před akcí. Datum, čas a místo srazu v případě hromadné dopravy bude vyvěšeno na těchto stránkách.
Cena: pro členy 700 Kč, pro ostatní 800 Kč
Přihlášku dodejte do 12.6.2020.

Termín zaplacení do 16.6.2020.   (kdo neplatí, nejede .. stejně tak bez přihlášky a bez CORONA prohlášení … )

Mise: Apokalypsa

A je to tady!

Konečně!!

Po dlouhé pauze se můžeme opět vidět. A co nás čeká? Je potřeba vrátit se zase do „tempa“ které jsme měli před coronou. Vyrazíme na základnu prověřit, zda se zvládneme sehrát i po dlouhé pauze. Čekají nás tématicky laděné hry, tréninky střelby a týmové spolupráce. 

Je na nás opět vybudovat „nový“ svět. Zvládneme to? Přežijeme v post-apokalyptickém prostředí? To, a další věci spolu můžeme na nadcházející akci zjistit! Tak se neboj a přihlaš se!

Kdy: 22.5.- 24.5.2020.
Kde: Táborová základna Kapr, Popovice.
Sraz: Sraz v pátek v 17:30 u klubovny
vrat/Konec: Neděle cca kolem 17:00 u klubovny
S sebou: Výstroj a výzbroj na airsoft, kdo chce, může přibalit vlastní stan, spacák, karimatka, ručník do sprchy a ručník extra na ruce. Vlastní roušky a sáček, případně něco jiného pro ukládání použitých, VLASTNÍ HRNEČEK – doporučujeme plecháček. Zápůjčky řešit nejpozději na schůzce v týdnu akce. Kdo nedodá během schůzek, vyplněný formulář o „bezinfekčnosti“. Oddílové maskáče a kdo má, má samozřejmě řádně našité nášivky.
Cena: 100,- Kč členové; 150,- Kč ostatní

Přihlášku prosím dodejte do 20. 5. 2020

Mise: Zimní válka

„Útok na Finsko byl dalším expanzním krokem SSSR. Sovětský Svaz získal pocit, že půda, ztracená během říjnové revoluce by měla být navrácena zpět původnímu majiteli. V očekávání silného útoku finská armáda zbudovala několikastupňovou obranu, nesoucí jméno po svém slavném vůdci – maršálu Mannerheimovi. Ozbrojený konflikt na sebe nenechal dlouho čekat a dunění palby se začalo nebezpečně přibližovat…“ Převzato z: airsoftbattles

Podruhé se vydáme na Vrchbělou. Již známe trochu herní prostředí, takže bychom mohli zabodovat o něco více než posledně.

Snad nám  bude přát  i počasí.

Zvládneme to i podruhé?

Pokud jsi stejně zvědavý jako my, tak neváhej vyplnit přihlášku. Určitě to stojí za to!

Se zapůjčením výzbroje a výstroje platí pravidlo jako obvykle. Kdo se dříve přihlásí, ten má větší výběr…

Vzhledem ke způsobu dopravy na místo (objednaný mikrobus) doporučujeme vyplnit přihlášku co nejdříve. Kapacita akce je omezena na 16 míst. Při větším počtu zájemců dostanou přednost účastníci podle pořadí podání elektronické přihlášky.

Kdy: 14.3.2020
Kde: pozor ZMĚNA – Praha airsoft arena Kolbenova
Sraz: pozor ZMĚNA  – Klubovna, 8:00
Návrat/Konec: Cca kolem 17:00 u klubovny
S sebou: Výzbroj a výstroj na airsoft. Svačina a lahev s pitím. Vhodná obuv a oblečení – české maskáče ve vzoru 95. Kdo má, bude mít řádně našité nášivky.  Případně oblečení na převlečení po akci.Zápůjčky výbavy NUTNO řešit nejpozději na poslední schůzce oddílu před akcí. 
Cena: ZDARMA

Přihlášku prosím dodejte
do 12. 03. 2020

Zastřel si svou ZOMBIE

Čeká nás brzy opět velká akce v Bělé pod Bezdězem, kde jsme minule celkem slušně bojovali. Z tohoto důvodu tentokrát na akci oddílu budeme trénovat týmovou souhru a přesnou mušku. Kdo z nás zastřelí nejvíce zombie? A kdo se nechá nakazit?

A na co se s námi můžeš těšit?

Celý den strávený na airsoftovém hřišti. 

Speciální ZOMBIE terče.

Hromadu vystřílených kuliček.

Pro nejlepší střelce drobná odměna.

A jako bonus si vyzkoušíme vojenský příděl.

Tak se neboj a vyplň přihlášku!

Kdy: 7.3.2020
Kde: Klubovna a airsoft aréna Kolbenova
Sraz: 8:00 klubovna
Návrat/Konec: 15:00, klubovna
S sebou: Výstroj a výzbroj na airsoft (zápůjčky nutno řešit nejpozději na schůzce v týdnu akce), případně svačina pro mlsné jazýčky (k obědu bude vojenský příděl), lístek na mhd nebo lítačka
Cena: Členové PS 150,- Kč, ostatní 200,- Kč

Přihlášku prosím dodejte
do 5. 3. 2020

Přestřelka v Praze

Zbraně které přinesl ježíšek jsme již vyzkoušeli. Oheň v zimě už taky zvládneme vykřesat, tak si protentokrát užijeme čistě pohodovou a nenáročnou akci. Vydáme se prohlédnout a vyzkoušet venkovní airsoftovou arénu v Praze – Kolbenova.

Žádné přemýšlení nad rébusy a vodítky, žádná složitá taktika,žádná teorie, hlavně zábava a hromady vytřílených kuliček a relax.
A jaký typ hry nás čeká? To se dozvíme na místě. Jistě si pro nás organizátoři připraví něco zajímavého!

Jsi i Ty zvědavý jako my co to bude? Tak to pojď s námi zjistit a vyplň přihlášku!

Kdy: 16.2.2020
Kde: Airsoftgame arena Praha – Kolbenova
Sraz: Před klubovnou, 7:00
Návrat/Konec: U klubovny kolem 15:00
S sebou: Sváča – oběd, lítačka nebo lístek na MHD, výstroj a výzbroj na airsoft – zápůjčky bude možné řešit nejpozději v týdnu akce. Maskáče. Oblečení do chladného počasí.
Cena: Členové PS 200 Kč, ostatní 250 Kč

 

Přihlášku prosím dodejte do 13. 2. 2020

Mise: Jack Frost

Začíná zima a tak je nejvyšší čas zjistit, zda jsme se něco naučili.

Čeká nás trénink přežití v zimních  podmínkách (pokračovací kurz). Vyzkoušíme si rozdělat oheň na sněhu a ledu.

Stavba přístřešku, maskování v zimním období. Pokud bude příznivé počasí, prověříme také střelecké schopnosti. Zejména přesnou střelbu na větší vzdálenost.

Samozřejmě vše ve skvělé partě kamarádů, tak se neboj a vyplň přihlášku.

Kdy: 18.1.-19.1.2020
Kde: Táborová základna KAPR, Popovice
Sraz: Sobota 9:00, Hlavní nádraží. Na opozdilce nečekáme, vlak je objednaný dopředu
Návrat/Konec: kolem 17:00, Hlavní nádraží
S sebou: Výstroj a výzbroj na airsoft, oblečení do přírody, POČÍTÁME S VELMI CHLADNÝM POČASÍM, doporučujeme proto přizpůsobit výbavu. Maskáče s našitými nášivkami pro členy oddílu povinností.
Cena: Členové PS 100,- Kč, ostatní 150,- Kč
Přihlášku prosím dodejte do 15.1.2020

Nepřítel před branami

Airsoft je moderní druh sportu, ve kterém po sobě hráči střílejí malými lehkými plastovými kuličkami se stlačeným vzduchem poháněných zbraní, které svým vzhledem zpravidla napodobují zbraně reálné. 

Kořeny airsoftu sahají do Východní Asie konce 80. let 20. století, obzvlášť pak do Japonska, kde bylo vzhledem k místním zákonům pořizování ostrých zbraní velmi obtížné. Japonci proto hledali jinou alternativu. Na počátku se vyráběly jen reálně vypadající dekorační modely, později se začaly sériově vyrábět funkční modely. Nejdříve se vyráběly manuální zbraně, poté již i plynové semi-automatické a plně automatické.“

 

Vydáme se zpátky do minulosti a vrátíme se ke kořenům airsoftu.

A na co se můžeš těšit?

Vydáme se na naši základnu prověřit, zda zvládneme být dobrými airsofťáky i s obyčejnou manuální zbraní. Očekávejte spoustu zábavy, nových zkušeností a zážitků. Vyzkoušíme si také trochu zimního přežití v přírodě.

Nebudeme Ti lhát, možná si budeš muset sáhnout trochu na dno svýc sil, ale určitě tě v tom nenecháme. Jsme jeden tým.

Přihlaš se.

Kdy: 30.11.-1.12.2019
Kde: Táborová základna KAPR, Popovice
Sraz: Sobota 9:00, Hlavní nádraží. Na opozdilce nečekáme, vlak je objednaný dopředu
Návrat/Konec: 17:00 Hlavní nádraží
S sebou: Výstroj na airsoft, oblečení do přírody, POČÍTÁME S VELMI CHLADNÝM POČASÍM, doporučujeme proto přizpůsobit výbavu. Maskáče s našitými nášivkami pro členy oddílu povinností.
Cena: Členové PS 100,- Kč, ostatní 150,- Kč

 

Přihlášku prosím dodejte do 29.11.2019

Mise: Protiútok

Vyzkoušíme si jaké to bylo pro finské jednotky během tzv. Zimní války. V malém počtu budeme odolávat přesile nepřítele.
Zima, samota, možná i strach. To vše nejspíše zažívali finští vojáci při obraně své země.

S oddílem se vydáme po jejich stopách a zůčastníme se vřejné airsoftové bitvy na motivy Zimní války. Zvládneme to? 

Čeká nás neznámé prostředí a zajímavý scénář. Seznámíme se s jinými týmy a hráči.
Zaujalo Tě to? Tak neváhej vyplnit přihlášku. Doporučujeme přidat do výbavy pořádně teplé oblečení. Očekáváme zimu.

Se zapůjčením výzbroje a výstroje platí pravidlo jako obvykle. Kdo se dříve přilásí, ten má větší výběr…

Kdy: 8-9.11.2019
Kde: Vrchbělá
Sraz: Sraz 8.11. v 17:30 u klubovny. 
Návrat/Konec: 9.11. kolem 19:00 u klubovny. V případě změn nebo zpoždění budeme informovat, mějte proto prosím funkční telefon.
S sebou: Výzbroj a výstroj na airsoft. V případě vlastních kuliček je nutno pořídit BIO, na hřišti není povoleno používat klasické kuličky. Svačina a lahev s pitím, lístek na MHD nebo lítačka. Vhodná obuv a oblečení – nejlépe maskáče. Kdo má, bude mít řádně našité nášivky. Vzhledem k tomu, že akce se koná v listopadu, počítejte prosím s případným nevlídným počasím, doporučujeme tedy přizpůsobit oblečení těmto podmínkám. Případně olbečení na převlečení po akci. Do klubovny na přespání spacák a karimatka. Nezapomenout svačinku na sobotu. Zápůjčky výbavy NUTNO řešit nejpozději na poslední schúzce oddílu před akcí. Při větším počtu zájemců dostanou přednost účastníci podle pořadí podání elektronické přihlášky.
Cena: členové PS 300 Kč, ostatní 350 Kč, platí se hotově na srazu. Kdo neplatí, nejede
Přihlášku prosím dodejte do 1.11.2019

Jak se vyrábí „Hromová hůl“

Začíná nový školní rok – nejvyšší čas na první akci oddílu.

Chceš vědět kde a jak se vyrábí zbraně.Myslíš že jsi nejrychlejší a nejpřesnější pistolník široko daleko? Zajímá tě trocha historie?

Pak se s námi vydej na výlet do Strakonické zbrojovky a továrny.

Co tě čeká?
Připrav se na zahřívací pistolovou bitvu. Bude to jako na divokém západě. Přežije pouze ten, kdo bude mít nejrychlejší prst na spoušti!
Dále se můžeš těšit na partu kamarádů z oddílu, tématické promítání, noční hru v okolí klubovny a sobotní návštěvu strakonické továrny a města.

Neváhej se přihlásit!

Těšíme se na Tebe

Kdy: 13-14.9.2019
Kde: Klubovna, Strakonice
Sraz: pátek 13.9. v 15:30, u klubovny
Návrat/Konec: sobota 14.9 v 18:00 u klubovny – případně můžeb upraveno dle dopravní situace, o změně budeme informovat dopředu
S sebou: Sváča na pátek, něco na zub. Spacák, karimatka, lístek na MHD nebo tramvajenka, přezůvky, věci na spaní, do města civilní oblečení. Kompletní uniforma – maskáče!!!! Kdo má vlastní krátkou zbraň (pistole) vezme s sebou.
Cena: platí se hotově na srazu. Členové PS 400,- Kč, ostatní 450,- Kč

Přihlášku prosím dodejte do 10. 9. 2019

Výcvikový camp SAS

Zveme všechny nadšené airsofťáky na již druhý ročník branného airsoftového kempu, konaného v termínu 7.7. – 12.7. na TZ Kapr v Popovicích u Benešova.

Miminální věková hranice pro účastníky je 10 let!

Absolvujeme výcvik britských speciálních jednotek

!! Tato akce je OTEVŘENÁ pro VŠECHNY  příznivce airsoftu, pro účast není členství v Branném oddílu SOSNA – FOX podmínkou.

Ukaž jak moc jsi drsný!

Zvládneš bydlení ve stanu, nebo pod šírým nebem? Myslíš, že už máš dost znalostí abys dokázal sám přežít v divočině? Zajistit si pitnou vodu a jídlo? Uvařit si? Zahřát se a vytvořit přístřešek?

Však uvidíme.
V letošním ročníku airsoftového kempu se budeme věnovat tématice bristkých speciálních sil. Jednotky SAS jsou po světě proslulé svými schopnostmi poradit si s mnoha různými situacemi. Jsou tak nasazovány třeba jako protiteroristické jednotky v městské zástavbě, či průzkumné týmy na území nepřítele. 

Toto a mnoho dalšího budeš moci na našem kempu zažít.
A možná zjistíme kdo z nás je drsnější než hladká mouka 😀
Tešíme se.

Kdy: 7. – 12. 7. 2019
Kde: Táborová základna KAPR, Popovice u Benešova
Sraz: sraz na základně, případně bude upraveno podle počtu účastníků, po dohodě možná hromadná doprava až na základnu
Návrat/Konec: bude řešeno individuálně podle toho, zda tímto táborem končíte(navazuje tradiční letní tábor naší Pionýrské skupiny)
S sebou: spacák, karimatka, ešus a příbor, oblečení do přírody, maskáče, vhodná obuv (včetně
náhradní), nůž, další airsoftové vybavení – zbraň, ochranné pomůcky (je možné zapůjčit) a
hromada dalších věcí, co určitě budete potřebovat :), případné odchylky ve vybavení, nebo další povinná výbava bude upřesněna na informačním srazu před akcí. Datum, čas a místo srazu bude vyvěšeno na těchto stránkách.
Cena: pro členy 600 Kč, pro ostatní 700 Kč
Přihlášku dodejte do 12.6.2019.

 

Termín zaplacení do 16.6.2019.

 

(kdo neplatí, nejede .. stejně tak bez přihlášky … )

JAVOR 2019 – IV setkání pionýrských airsoftových oddílů

I letos jsme dostali pozvánku na tradiční setkání pionýrských airsoftových oddílů.

Proto, pokud se nebojíš, máš sportovního ducha a tvým koníčkem je airsoft, na nic nečekej a rychle vyplň přihlášku, míst je omezené množství.
 

A co tě s námi čeká?
Zůčastníme se tradičního setkání airsoftových oddílů na táborové základně Javor u Mnichova Hradiště. Na přípravě se podílí PS Speciálních sil AČR a 1. PTS Táborník Mladá Boleslav. Poznáš nové kamarády, zjistíš jak to chodí v jiných oddílech, ověříš své schopnosti, ale hlavně Tě čeká hromada zábavy.

Kde budeme bydlet a co strava?
Ve stanech, případně v budově, strava zajištěna. Není se tedy čeho bát. Samozřejmě, zásoby brambůrek, bonbonů a jiných dobrot povoleny! 🙂

Šup, neváhej a vyplň přihlášku. Pro účast na akci není podmínkou být členem oddílu, nicméně minimální věk pro účast doporučujeme 12 let.

Kdy: 3. 5.2019 – 5. 5. 2019
Kde: táborová základna Javor u Mnichova Hradiště.
Sraz: Sraz před klubovnou, 16:00 (případně může být změněno podle typu dopravy na akci)
Návrat/Konec: Návrat po 16 hodině, u klubovny, (případně může být změněno podle typu dopravy na akci)
S sebou: Ešus, hrnek a příbor, spacák, karimatka, výzbroj a výstroj na airsoft.
Cena: členové PS 450 Kč, ostatní 500 Kč
Přihlášku prosím dodejte do 25.4.2019

Mise „Za nepřátelskou linií“

Zveme nadšené airsofťáky na březnovou misi.

Dokážeš se zorientovat v neznámém prostředí? Postarat se sám o sebe nebo i o druhé? Kdo se zhostí velení a kdo raději poslouchá příkazy? Dokážeme zůročit všechny dovednosti a znalosti, které jsme v oddíle získali? Nebo shoříme jako papír?

To a mnoho dalších otázek a odpovědí nalezneme na plánované akci oddílu v okolí Sedlčan.

Ubytování máme zajištěné ve školní tělocvičně, strava 4x denně. Doprava pravděpodobně objednaným autobusem, nicméně veškeré detaily budou probrány na poslední oddílové schůzce. Připravte se na mnoho her, náročné mise, spoustu zábavya také trocha „učení“. Poznáme nové prostředí a vyzkoušíme si některé taktické postupy.

Těšíme se na všechny přihlášené. Zapůjčení výbavy nejpozději na schůzce v týdnu akce!

Kdy: 29.3.-31.3.2019
Kde: Okolí Sedlčan
Sraz: 17:00 před klubovnou (může být změněno podle typu dopravy, budeme informovat)
Návrat/Konec: 15:00 před klubovnou (může být změněno podle typu dopravy, budeme informovat)
S sebou: Výstroj a výzbroj na airsoft, ochranné, pomůcky, Oblečení podle počasí, pláštěnka,karimatka, spacák a ešus s příborem!, kompletní uniforma-maskáče (kdo již má i s nášivkami), přezůvky, sportovní obuv a oblečení do tělocvičny.
Cena: pro členy PS 300Kč, ostaní 350Kč

Přihlášku dodejte do 24.3.2019.

Termín zaplacení do 25.3.2019.

(kdo neplatí, nejede .. stejně tak bez přihlášky … )

Mise „Bílý had“

Je čas po Vánocích otestovat nové kusy výstroje a výzbroje které nám Ježíšek naježil. Vydáme se prozkoumat okolí klubovny a vyzkoušet nové způsoby komunikace na dálku, seznámíme se s kompletní výbavou oddílu (erární) včetně nových kousků.  Večer nás čeká noční hra s překvapením. A v neděli bude náročná bitva v oblíbené aréně. Připravte si pytle kuliček a nabité baterky…

Jestli jsi dost odvážný vydat se s námi do boje v uzavřené aréně v bývalém pivovaru, dokážeš v noci usínat za zvuků ukolébavky od známé kapely MG42, jsi náš člověk a rádi Tě uvidíme v sobotu na srazu! 
Nečekej však zacházení v bavlnce, boj bude velmi lítý a zásahy budou bolet. (ochrana hlavy a obličeje důrazně doporučena)

Veškeré zápůjčky výstroje a výzbroje je NUTNO domluvit nejpozději na schůzce v týdnu před akcí.

Kdy: sobota 26.1.2019 a neděle 27.1.2019
Kde: Klubovna a přilehlé okolí, airsoft aréna
Sraz: sobota 26.1.2019 v 10:00 před klubovnou
Návrat/Konec: neděle nejpozději v 17:00 před klubovnou, v případě dřívejšího návratu budeme informova
S sebou: Výzbroj a výstroj na airsoft, nabité baterie případně vlastní kuličky, spacák, karimatka, jízenka na MHD, sváča na sobotu. Dobrá nálada a dostatečná zásoba pochutin, zastávky v albertu se nebudou konat.
Cena: pro členy 150Kč, ostatní 200Kč, PLATÍ SE HOTOVĚ NA SRAZU, KDO NEPLATÍ, NEHRAJE

Přihlášku prosím dodejte do 23.1. Akce je limitována na 15 osob. Kdo dřív přijde, dřív střílí…

Čtyři Jezdci

Myslíš že máš talent přežít nelítostný boj? Nemáš pro strach uděláno? Jsi ochotný obětovat trochu pohodlí pro tým? Pokud ano, neváhej se přidat na oddílovou akci.
Vydáme se na pořádnou řežbu v přítmí pražské laserové arény. Dále budeme v programu mít také trochu te(r)orie ale hlavně hodně her, ať máte možnost nasbírat dostatek bodů pro další hodnosti.

Kdy: 24.11.2018
Kde: Klubovna, blízké okolí, laser aréna
Sraz: 9:00 v klubovně (přesně ať stihneme dojet do arény)
Návrat/Konec: 15:00, v klubovně
S sebou: sportovní oblečení, kompletní uniformu s nášivkami, svačina (oběd), pití a oblečení na ven
Cena: členové 60kč, ostatní 80kč, platí se HOTOVĚ na srazu, kdo neplatí, nejde do arény!

Přihlášku prosím dodejte do 22.11.

Border patrol

Po prázdninové přestávce vyrážíme opět do „ostré“ akce. Naším úkolem bude střežit vymezený prostor, a v případě nutnosti jej také ubránit. Vyzkoušíme si přespání v přírodě, budeme držet polosamostatné hlídky v okolí základny. ukážeme si základy přežití v přírodě (například jak získat vodu, jedlé a nejedlé potraviny) vyzkoušíme si vybudovat pozorovací stanoviště…. Také bude možnost ve volných chvílích splnit požadavky na vyšší hodnostní stupně. A čeká nás také slavnostní přijetí nových členů do oddílu. Pokud se nebojíš, přidej se k nám. V oddíle rádi přijmeme každé nadšené členy kteří se nebojí se trochu zašpinit, makat a něco se třeba při tom všem naučit. Pokud si tedy myslíš, že jsi na toto vše vhodný kandidát a jsi připraven, přijď na sraz a uvidíme.

INFORMACE K BYDLENÍ

  • Pobyt pod střechou, v případě většího počtu účastníků budou ti drsnější a odvážnější (tedy ostřílení FOXáci) bydlet ve stanech případně pod širákem a počítat hvězdy, ale kdo by se staral o spánek, když je potřeba držet hlídky :).
  • Jídlo zajištěno 4x denně, teplá voda pouze na základě vlastní šikovnosti s podpalem brutaru a možná i po troše modliteb.
  • K výbavě – budete potřebovat především maskáče (nečekaně) a dále výstroj a výzbroj na airsoft, tedy ochranné pomůcky a zbraň, pokud nemáte vlastní, po VČASNÉ! dohodě s vedoucím oddílu lze zapůjčit výzbroj. Zápůjčky lze řešit nejpozději do 13.9. na emailu: fox@sosna.info
  • Maskáče k zapůjčení nevedeme, místo maskáčů lze doporučit oblečení v přírodních a tmavších barvách, zelená, hnědá případně černá. Pro hru doporučuji také pokrývku hlavy a ideálně rukavice – zásah do prstů. také hodně bolí. Co se ostatní výbavy týče, jedná se o standart oblečení do přírody na dva dny, vhodná obuv, spacák, karimatka a pláštěnka.
Kdy: 21-23.9. 2018
Kde: Táborová základna KAPR, Popovice
Sraz: 15:30 Hlavní nádraží, u knihkupectví Luxor
Návrat/Konec: 15:00 Hlavní nádraží, u knihkupectví Luxor
S sebou: Výstroj a výzbroj na airsoft, odpovídající oblečení pro pobyt venku, spacák, karimatka, dobrá nálada
Cena: Členové PS 300,- Kč, ostatní 350,- Kč – platí se hotově na srazu

Přihlášku prosím dodejte do 13.9.2018

Přestřelka v pravé poledne

Po velké akci náš oddíl čeká zase trochu komornější trénink. Chystáme se prověřit naše schopnosti proti sehraným týmům na pražské vápence. Jsme zase o nějaké ty zkušenosti lepší, sehranější ale hlavně bojovnější. Čím více nás bude tím lépe. Chceš se k nám přidat a pomoct nám? Neváhej a přihlašuj se.

 

Součástí programu bude již tradičně také mnoho her a aktivit v klubovně, kde prověříme také teoretické znalosti, jelikož se blíží I.Airsoftový Camp. V programu našeho Campu čeká některé úspěšné členy možnost vysloužit si vyšší hodnost. Tak pilně studujte Foxáci.

Kdy: 2.6.2018
Kde: Klubovna, Vápenka.
Sraz: 9:00 Před klubovnou, připraveni rovnou vlétnout do hry (nabité baterie, maskáče na sobě, nabité zásobníky)
Návrat/Konec: 15:00 v klubovně
S sebou: Výstroj a výzbroj na airsoft, včetně ochranných pomůcek, svačina, legitka na MHD, sportovní obuv a oblečení, maskáče, dobrá nálada
Cena: Zadarmo, pokud by se měnilo místo hry může být upřesněno vstupné (například aréna kolbenova)

Přihlášku prosím dodejte do 30.5.

Jaro je za krytem!

Zima pomalu končí, je načase pustit se do příprav na teplé počasí a tudíž období plné akcí a bitev.

Proto vyrazíme potrénovat postřeh, fyzičku a týmovou spolupráci do naší oblíbené LASERarény. Kdo se tentokrát stane pánem arény? a kdo zůstane na chvostu? Kdo z nás je největší „kropič“ a kdo naopak nejdříve dobře míří a pak teprve střílí? Kdo z nás preferuje spíše hru v ústraní a tiché, nenápadné plížení, či prostě vletí do největší bitevní vřavy? To se dozvíme v aréně a třeba budeme někteří překvapení. Ať už mile, či nemile, jsme tým a rozhodně si to užijeme.

V klubovně bude na programu také teoretická část – naučíme se správně starat o ochranné pomůcky, jak kontrolovat jejich bezproblémovou funkčnost a jak je ošetřovat, aby dlouho a dobře sloužily. Ale nebojte, nebudeme jen nudně sedět a poslouchat přednášky, v programu je také mnoho zábavných her! Takže neváhejte a vyplňte přihlášku.

Kdo dřív přijde, ten si v aréně zahraje!

Kdy: 18.3. 2018
Kde: Klubovna, LASERarena
Sraz: V klubovně, 9:00
Návrat/Konec: V klubovně, 15:00
S sebou: Svačinu, komplet uniformu, teplé sportovní oblečení a vhodná obuv, brýle na airsoft
Cena: Členové PS 60,- Kč, ostatní 80,- Kč (platí se hotově přímo na srazu)

Přihlášku prosím dodejte do 14.3.2018

III. Airsoftové setkání – Valhalla

I letos Branný oddíl SOSNA – FOX obdržel pozvánku na společné cvičení pionýrských airsoftových oddílů.

 

Čekají nás náročné úkoly plné střílení, týmové práce. Budeme cvičit obranu našich hranic, vyhledávání nepřátelských jednotek a odhalování zvědů. Možná si získáme nové přátele. Uvidíme jak si letos povede náš oddíl. Již máme nějaké zkušenosti za sebou a věřím, že budeme platnými spojenci a těžkými soupeři.

Mise se budou konat v oblasti Lišice u Přeštic. Doprava na místo akce bude zajištěna podle počtu účasníků. Upřesníme na poslední schůzce oddílu před akcí. Ubytováni budete v chatkách v chatové oblasti Lišice. Strava je zajištěna od páteční večeře do nedělního oběda.

Kdy: 4.5.2018 – 6.5.2018
Kde: Lišice u Přeštic
Sraz: v 17:00, pravděpodobně na Hlavním nádraží, nicméně může být změněno, podle zvoleného typu dopravy a počtu ůčastníků
Návrat/Konec: do 17:00 pravděpodobně na Hlavním nádraží, nicméně může být změněno, podle zvoleného typu dopravy a počtu ůčastníků
S sebou: spacák, oblečení do přírody, maskáče, vhodná obuv (včetně
náhradní), nůž, další airsoftové vybavení – zbraň, ochranné pomůcky (je možné zapůjčit) a
hromada dalších věcí, co určitě budete potřebovat 🙂
Cena: pro členy 300 Kč, ostatní 450 Kč (platí se hotově na srazu)

Přihlášku prosím dodejte do 15.4.2018

Na stopě Doktora X

Zveme všechny nadšené airsofťáky na první ročník branného airsoftového kempu, konaného v termínu 10.7. – 14.7. na TZ Kapr v Popovicích u Benešova.

 

Miminální věková hranice pro účastníky je 10 let!

Vyrazíme po stopách doktora X.

!! Tato akce je OTEVŘENÁ pro VŠECHNY  příznivce airsoftu , pro účast není členství v Branném oddílu SOSNA – FOX podmínkou !!

Nečekej ubytování v TOP hotelu. Ubytování bude dle příležitosti, v přírodě, ve stanu, umývárky mají teplou vodu až po ohřátí (ano musíš se trochu snažit) a záchody máme na divoko – suché. Toaleťák jedno, někdy prémiově dvouvrstvý. Ale za toto všechno utrpení tě čeká:

Spousta nových dobrodružství, můžeš poznat své limity. Vyzkoušíš si, jak ti jde spolupráce, jestli jsi týmový hráč, nebo samotář. V propracovaných misích tě bude čekat mnoho překvapivých zvratů, budeš mít možnost s námi rozluštit zapeklitá tajemství. Vyzkoušíš si jaké to je přežít sám v přírodě, obstarat si potravu a vodu. Zda se dokážeš zorientovat v neznámém terénu a najít správnou cestu zpět. Potkáš nové kamarády a s těmi starými můžeš utvrdit přátelství prožitými zážitky.

Tak co? Jsi na tohle všechno dost velký drsňák, nebo drsňačka? Vydáš se s námi rozkrýt hádanku skrývající se za tajným výzkumem doktora X? Hádanku, která potencionálně ohrožuje samotnou existenci lidské rasy?

Rádi tě přivítáme v týmu. Tak neváhej a vyplň přihlášku, počet míst je omezený. Pokud nemáš vlastní výbavu, nevadí, máme k zapůjčení. Ovšem je potřeba se dohodnout včas. Množství není nekonečné.

Kdy: 10. 7. – 14. 7. 2018
Kde: Popovice u Benešova, táborová základna KAPR
Sraz: 10. 7. v 17:00 vozovna Kobylisy, může být případně změněno, upřesníme s dostatečnou časovou rezervou
Návrat/Konec: bude řešeno individuálně podle toho, zda tímto táborem končíte(navazuje tradiční letní tábor naší Pionýrské skupiny)
S sebou: spacák, karimatka, ešus a příbor, oblečení do přírody, maskáče, vhodná obuv (včetně
náhradní), nůž, maskáče, další airsoftové vybavení – zbraň, ochranné pomůcky (je možné zapůjčit) a
hromada dalších věcí, co určitě budete potřebovat :), případné odchylky ve vybavení, nebo další povinná výbava bude upřesněna na informačním srazu před akcí. Datum, čas a místo srazu bude vyvěšeno na těchto stránkách.
Cena: 400 Kč členové PS, 500 Kč ostatní

Přihlášku prosím dodejte do 30.06.2018

Určeno pouze účastníkům starším 10 let

 

Mise „reconnaissance“

Je na čase po Vánocích trochu protáhnout kosti. Vyzkoušíme si orientaci v okolí klubovny a některá cvičení na topografii. Zahrajeme si spoustu zábavných her uvnitř, ale také venku, Pokud bude dost času vyrobíme si užitečné látkové tiché plničky, abychom při plížení na misích nechrastili jako chrastítka.

Myslíš že dokážeš přežít v džungli velkoměsta? Poradíš si? Nebo zabloudíš za prvním rohem?

Pokud se nebojíš na další oddílové akci nám můžeš ukázat z jakého jsi těsta.

Organizační informace: v případě nízké účasti bude akce zrušena. Zprávu o konání či zrušení budeme zveřejňovat prostřednictvím stránek a Facebookového informačního kanálu.

Kdy: 27.1.2018
Kde: Klubovna a přilehlé okolí
Sraz: U klubovny, 9:00
Návrat/Konec: 15:00 u klubovny
S sebou: Uniforma! (komplet, našité nášivky),ochranné brýle kdo má vlastní, sešit, vhodná obuv a oblečení do chladného počasí, svačinka.
Cena:  Zdarma

Přihlášku prosím dodejte do 25.1.

Mise: Factory

Čeká nás náročná mise. Vyrazíme do míst, kde dříve teklo pivo proudem, nyní zde však sídlí zlí trpaslíci, kteří jej obsadili a blokují jeho průtok.
Podaří se nám je z pramene vyhnat? Zvítězit nad zákeřnými skřety a znovu obnovit průtok pramene?
To je na nás zjistit. Jedno je však jisté, rozhodně budeme bojovat do posledních sil.
Veškeré zapůjčení výbavy si domluvte nejpozději na schůzce v týdnu akce!
Kdy: 26. listopadu 2017
Kde: klubovna, arena Synkáč
Sraz: 8.00 před klubovnou
Návrat/Konec: 16.00 před klubovnou
S sebou: zbraň, ochranné pomůcky, uniforma, velká svačina, dobrá nálada a kdo ještě neodevzdal: potvrzení od rodičů, že může hrát, popř. vlastí kuličky
Cena: 150,- členové PS; 200,- nečlenové

Akce je limitována pro 15 lidí, takže kdo dřív přijde, ten dřív čepuje.

Přihlášku prosím dodejte do 22. 11. 2017

Operace „GREEN“

Podle zpravodajských informací se v Anglii skrývá několik (doposud) spících buněk teroristů. Náš oddíl (společně s 301. pionýrskou) byl vybrán mezi elitní protiteroristické jednotky. Úkolem bude tyto osoby najít a překazit jejich plány. Bohužel není konkrétně jasné, jakou hrozbu můžeme očekávat, ale doposud zjištěné informace naznačují, že jde o velmi rozsáhlou aktivitu. Zřejmě se chystná něco velkého. A my tomu musíme společnými silami zabránit!

Čeká nás nejen hromada akce, ale také náročné úkoly, u kterých bude potřeba zapojit bystrou mysl a chladné uvažování.
Myslíš, že tyto požadavky splňuješ? Tak není na co čekat, přidej se k nám!

Čeká nás spousta střílení, taktiky, strategie, ale hlavně zábavy. Mise budou probíhat pro nás už ve známém prostředí okolí Újezdu u Domažlic. Pobyt v chatičkách, teplá strava zajištěna.

Kdo bude potřebovat výstroj a výzbroj na airsoft,  zapůjčíme, po předchozí včasné domluvě!

Kdy: 22.-24.9.2017
Kde: Újezd u Domažlic
Sraz: U LUXORU na hlavním nádraží, 16:30 – jedeme vlakem a na opozdilce nečekáme
Návrat/Konec: U klubovny, v neděli po 17:00
S sebou: výstroj a výzbroj pro airsoft (vlastní nebo zapůjčená), spacák, HODINKY, ŠÁTEK, Teplejší oblečení, v noci bývá už chladno, ale !hlavně! dobrou  náladu a kopec odvahy 🙂
Cena: Členové PS 200,- Kč, ostatní 250,- Kč

Přihlášku prosím dodejte do 15.9.2017

Operace „KnifeKill“

Do tábora už zbývá jen pár oddílových schůzek. Proto, aby se nám nestýskalo, se v sobotu vydáme na pořádnou teamovou řežbu. Branný oddíl SOSNA – FOX vyrazí v sobotu 17.6. na airsoftové hřiště Vápenka v Praze.  Nečekejte žádnou složitou taktiku, nebo strategii a plánování útoku. Tentokrát to bude pláckobitka se vším všudy! Pokud se nebojíš a máš správné airsoftové srdce, pojď s námi!

My jsme SOSNA – FOX tak ať si nás pamatují!

 

Kdy: sobota 17. června
Kde: hřiště Vápenka v Praze
Sraz: před klubovnou – 8:00
Návrat/Konec: před klubovnou – 15:00
S sebou:  výbava na airsoft (výstroj a výzbroj) ochranné pomůcky, kdo chce vlastní kuličky, SVAČINA!, platný jízdní doklad MHD PID

Přihlášku prosím dodejte do 16.6.

Úklidová akce pokračuje!

Úklidová akce pokračuje, dokud nebude naše klubovna opět čistá! Pokračujeme příští úterý 30. května v 16.00, přihlašujte se prosím přihláškou na schůzku oddílu FOX níže.

MISE: Čisté ruce

Po vyhnání pavouků z našich zbraní je načase věnovat stejnou péči také naší skvělé základně.

Proto se tento víkend vydáme na velký úklid a zvelebení TZ KAPR. Čeká nás totiž pořádání velké republikové akce pro airsoftové týmy. Krycí název PANDORA. Ale nebojte… nebude to jen samá práce a žádná legrace. Když vše pěkně stihneme a bude rychle hotovo čeká nás také hromada zábavy a střílení.
TEDY: koště a zbraň do ruky a na tváři úsměv.

Doprava je zajištěna automobily.

Kdy: 29. 4. – 1. 5. 2017
Kde: TZ KAPR – Popovice u Benešova
Sraz: 29. 4. v 8:00 v klubovně
Návrat/Konec: 1. 5. v klubovně – čas bude upřesněn
S sebou: přezuvky, spacák, výbavu na airsoft plus vlastní stan a cokoli co si budete chtít nechat na základně dopředu kvůli pandoře
Cena: nula nula nic
Přihlášku prosím dodejte do 26. 4. 2017

Airsoftové manévry II: PANDORA

Baví tě airsoft a pohyb v přírodě?

Přemýšlíš že by to stálo za vyzkoušení?

Zveme všechny nadšené „sofťáky“ na II: airsoftové manévry. Je úplně jedno jestli hraješ měsíc nebo už roky. Pojď to s námi zkusit a odhalit tajemství oné mýtické skříňky. Náš oddíl tě vřele uvítá!

Letos se v rámci prodlouženého víkendu náš oddíl zůčastní airsoftových manévrů II. Mise budou tentokrát probíhat v okolí táborové základny KAPR.

Čeká nás mnoho zajímavých úkolů, soutěží ale hlavně misí ve kterých prověříme našeho týmového ducha a schopnost strategicky myslet. Nebudou chybět ani tradiční střelecké soutěže,ať už ze zbraní klasických či méně tradičních. Strava zajištěna od páteční večeře do pondělního oběda. Ubytování ve vlastních stanech.

Také chcete zjistit jaká tajemství skrývá pandořina skříňka?

Pojďme to společně zjistit!!!

 

Kdy: 5. – 8. 5. 2017
Kde: Popovice u Benešova
Sraz: POZOR ZMĚNA: Čas a místo bude upřesněno na schůzce oddílu v úterý
Návrat/Konec: cca 16:30 tamtéž – místo bude upřesněno
S sebou: Zbraň a nabité baterky, případně vlastní kuličky kdo má. Ochranné prostředky, vhodné oblečení a obuv. Spacák a karimatka, vlastní  nebo zapůjčený stan
Cena: hotově na srazu, členové PS 300,- Kč, ostatní 450,- Kč
Na akci je nutné se přihlásit nejpozději do 10.4.!! Na pozdější přihlášky nebude brán zřetel!

Mise : FOXCATCHER

Jaro je tady! Začíná být konečně teploučko, tak kdo by seděl doma? Je načase abychom po zimě oprášili zbraně a vyhnali pavouky z hlavní. Tentokrát čeká Branný oddíl SOSNA-FOX větší akce. V sobotu ráno a také v neděli, se vydáme na pražské airsoftové hříště, abychom prověřili naše týmové schopnosti proti neznámým protihráčům. Čeká nás spousta zábavy, pohybu venku v přírodě, adrenalin, ale hlavně dobrá parta. Uvidíme jak se nám bude dařit.

Heslo oddílu? Jsme SOSNA-FOX, my se nevzdáváme!

Můžete se tešit na dva dny plné airsoftum soutěží, her a cvičení. Přespání s kamarády v klubovně a promítání tématických filmů. Možná trochu vědeckého bádání. Možná špetka rukodělných činností – samozřejmě patřičně „zelených“. Strava zajištěna vojenskými příděly 🙂

Tak co? Přidáš se?

Kdy: 25. – 26. 3. 2017
Kde: Klubovna,blízké okolí a airsoftové hřiště Vápenka v Praze
Sraz: sobota v 9:00 – klubovna
Návrat/Konec: neděle v 13:00 – klubovna
S sebou: Sváča na sobotu, zbraň a nabité baterky, případně vlastní kuličky kdo má. Ochranné prostředky, vhodné oblečení a obuv, spacák a karimatka. Podepsaný souhlas rodičů. (bude dodán emailem)
Cena: hotově na srazu, členové PS 100,- Kč, ostatní 150,- Kč

Přihlášku prosím dodejte do 23. 3. 2017

ČERVENÍ vs MODŘÍ

Máme modrý a červený tým.

Která barva je lepší?

Který tým si povede lépe?

Budou to modří? Nebo snad červení?

A co když bude ve hře tajné ESO?

V další oddílové akci prověříme své schopnosti pracovat jako tým. Zkusíme si týmovou taktiku a strategii. Můžeme pracovat v týmu jako jeden? Nebo naopak každý spoléháme sami na sebe? Bude nám náš parťák krýt záda a my jemu? Na to vše si budeme moci po naší další oddílové akci odpovědět.

A nakonec možná zjistíme, že na barvě tolik nezáleží.

Kdy: 25. 2. 2017
Kde: Klubovna a blízké okolí.
Sraz: 9:00 v klubovně
Návrat/Konec: 15:00 V klubovně
S sebou: Uniformu, sportovní obuv, svačina, lístek na MHD nebo tramvajenka.Dobrá nálada
Cena: členové PS 40,- Kč, ostatní 60,- Kč (platí se hotově přímo na srazu)

Přihlášku prosím dodejte do 23.2.

Až na DNO!

Máš pocit, že po Vánocích jsi nějak těžší? V uniformě je nějak těsno? Nevadí, na další oddílové akci máš šanci to vše změnit! Vyzkoušíme si naše fyzické možnosti, koordinaci. Také otestujeme týmovou spolupráci, rovnováhu, ale hlavně nezdolného ducha.

Kdo z nás má největší výdrž? Kdo to vzdá jako první? Kdo má největšího ducha? Myslíš si že vydržíš? Že máš dobrou kondičku? Tak uvidíme!

Kdy: 21. ledna 2017
Sraz: v 9:00 – klubovna
Návrat/Konec: v 15:00 – klubovna
S sebou: sportovní obuv, oblečení, svačinu, lístek na MHD nebo platná lítačka/opencard, dobrou náladu a hlavně svaly!
Cena: členové PS 40,- Kč, ostatní 60,- Kč (platí se hotově přímo na srazu)

Přihlášku prosím vyplňte do 19. ledna

Ty to zvládneš!

Blíží se konec roku a tak nastává ta pravá chvíle abychom oslavili Vánoce v našem stylu. Můžete se těšit na spoustu vánočně laděných her, úkolů a soutěží. Dále nás čeká výlet za překvapením a abychom pořád jen nestříleli vyzkoušíme si základy první pomoci. A pokud se vsichni nesešijeme dohromady, vyrobíme si tiché plničky kuliček do točných zásobníků 😀

Kdo z nás chytí ježíška?

A kdo uvidí maskované prasátko?

Přiďte to zjistit na poslední akci FOXu!

Kdy: 4. prosince 2016
Kde: Klubovna (lístek na MHD, nebo lítačka s sebou)
Sraz: 9:00 v Klubovně
Návrat/Konec: 15:00 taktéž v klubovně
S sebou: Svačina, přezůvky kdo ještě v klubovně nemá, dobrá nálada. Maskáče
Cena: Členové PS 40,- Kč, ostatní 60,- Kč (platí se hotově přímo na srazu)

Přihlášku prosím dodejte do 1.12.2016

Bojuj nebo uteč!

Zima se blíží ale náš oddíl trénuje dál! 

Chceš si zastřílet ale máš elektrickou zbraň? Nebo plynovou?

Co s tím , když ve chladném počasí nechtějí příliš spolehlivě fungovat?

Pojď s námi protáhnout tělo do LASERarény.

Už potřetí navštívíme naši oblíbenou arénu abychom prověřili naše schopnosti týmové spolupráce, přesnosti a rychlého uvažování.

Myslíš že jsi se zlepšil? Tak se přihlaš a můžeš nám to dokázat!

Statistiky z minulých návštěv na vyžádání u vedoucí oddílu, případně na nástěnce..

Kdy: 6. listopadu 2016
Kde: Klubovna, LASERarena
Sraz: 9:00 v klubovně
Návrat/Konec: plánován na 17:00 v klubovně
S sebou: svačinka, pohodlné sportovní oblečení, dobrá nálada!
Cena: Členové PS 60,- Kč, ostatní 80,- Kč (platí se hotově přímo na srazu)

Přihlášku prosím vyplňte do 30.10. 2016

Poslední zůstává!

Myslíte že dokážeme udržet krok? Přežít ostrou bitevní vřavu? Nebojíte se sami? Kdo zůstane poslední a stane se nejlepším? Jelikož začíná nový školní rok, je čas prověřit naše schopnosti v „ostré“ akci.

Náš oddíl byl pozván na společnou misi se spřátelenými jednotkami. Čeká nás spousta střílení, taktiky, strategie, ale hlavně zábavy. Mise budou probíhat v krásné přírodě v okolí Újezdu u Domažlic Misí a cvičení se budeme účastnit jako tým, ale také si vyzkoušíme spolupráci a taktickou organizaci s „cizí“ jednotkou. Zjistíme jak to dělají „jinde“. Otestujeme získané dovednosti a znalosti, které jsme po celý předchozí rok pilovali. Uvidíme kolik si toho pamatujeme.

Kdo bude potřebovat výstroj a výzbroj na airsoft,  zapůjčíme, po předchozí včasné domluvě

Vedoucí oddílu: Lucie „Čolíto“ Bauerová  lbauerov@gmail.com

Kdy: 30.9. – 2.10.2016
Kde: Újezd u Domažlic
Sraz: v pátek 15:45 u Luxoru na Hlavním nádraží
Návrat: v neděli 17:00 tamtéž
S sebou: výstroj a výzbroj pro airsoft (vlastní nebo zapůjčená), spacák, HODINKY, ŠÁTEK, Teplejší oblečení, v noci bývá už chladno, ale !hlavně! dobrou  náladu a kopec odvahy 🙂
Cena: Členové PS 150,- Kč, ostatní 170,- Kč
Přihlášku vyplňte nejdéle do 18.9.2016.

FOX – Kdo přežije

Máš na to být sám proti všem? Postarat se o sebe? Vydržet jako poslední v boji? Jsi týmový hráč, nebo raději hraješ na vlastní triko? Máš dostatečné schopnosti pro vedení týmu, nebo se raději vezeš na vlně s ostatními?

V první červnovém víkendu nás čeká velká akce oddílu. Mise se budou konat na Písecku konkrétně Podolsko (vedle bývalého kempu), kousek od podolského mostu. V okolí je mnoho krásných lesů a míst. Uvidíme co vše jsme si z našich setkání a tréninků zapamatovali. Otestujeme své znalosti a paměť. Čekají nás mise, ve kterých bude potřeba zapojit týmového ducha ale také samostatné myšlení. Topografie, střelecké schopnosti, první pomoc, znalost výstroje a výzbroje,fyzička, to vše bude na této výpravě velmi důležité.

Součástí výpravy bude také slavnostní povýšení některých velmi úspěšných vojínů a dále předání vyznamenání za nedávné bojové manévry.

Kdy: 3. – 5. 6. 2016
Kde: Podolsko
Sraz: 15:00 u klubovny (možná změna místa)
Návrat: cca 16:00 u klubovny
S sebou: Výzbroj a výstroj přiměřená počasí a prostředí, spacák, karimatka. Plavky a ručník. Dobrá nálada a hlava plná znalostí.
Cena: 300,- pro členy, 350,- pro ostatní (hotově)

Přihlášku prosím vyplňte do 27.5.2016.

Baterie do zbraní doneste na oddílovou schůzku,nebude moc možností jak je nabíjet, kdo nepřinese baterii (nebo nepošle po kamarádovi) nebude mít pořádně nabito. Mise budou probíhat celou sobotu od rána do večera a také část neděle!

FOX – Dokážeš myslet s hlavou dolů?

ODEVZDEJTE

 DO 15.2.

Když všechny svaly v těle křičí únavou? Překonáte se? Myslíte, že máte na to zdolat všechny překážky a nespadnout? Hlavně nezapomenout pořádně plánovat každý krok. Niky nevíte, kdy šlápnete do prázdna!
Naši vytrvalost, fyzičku a nezdolného ducha prověříme v oulderingové areně. To je výzva pro každého airsofťáka!

 

Kdy: 20.2.2016
Sraz: v 9:00 u klubovny
Konec: ve 14:00 tamtéž
S sebou: pohodlné sportovní boty a oblečení, svačinu a nezdolnou náladu
Cena: 60,- Kč členové; 80,- Kč ostatní

Přežijete útok Zombie?

Chcete si vyzkoušet jaké to je přežít útok zombie? Myslíte že jste ta pravá osoby na záchranu světa? Uvidíme!

V rámci prní oficiální akce našeno nového airsoftovné oddílu  se budeme především věnovat tréninku taktických a strategických dovedností, čeká nás bojová  simulace v laserové aréně.

 

Kdy:         v neděli 24. 1. 2016

Sraz:        v 9:00 u klubovny

Konec :    plánován ve 14:00 u klubovny

Cena:        členové PS 60,- Kč, ostatní 80,- Kč  ( platba hotově na srazu )

S sebou:   Sportovní oblečení, dobrou svačinku a bojovou náladu

Tato stránka využívá souborů cookies. Používáním webu vyjadřujete souhlas.