Aktualizace 16. března

Milí členové, vážení rodiče,

vzhledem k vývoji situace a nařízení vlády pravděpodobně již tušíte, že se Alenka ztratila za zrcadlem a letošní velikonoční výprava neproběhne. Rada PS tak rozhodla již dnes odpoledne. Zároveň jsou schůzky všech oddílů do odvolání zrušeny.

Vzhledem k tomu, že letní tábor je ještě daleko, je možné, že se situace zlepší. S letní sezonou tedy plně počítáme a zajištění tábora zatím realizujeme. Vzhledem k tomu, že se bude tábor s jistotou konat na naší táborové základně KAPR, zaručujeme, že Rada PS případně o nekonání akce rozhodne s dostatečným předstihem. Přihlášky tedy můžete nadále v klidu posílat.

S republikovým setkáním pionýrských oddílů 2020 se prozatím také počítá, přihlášky tedy zůstávají otevřené.

Prozatímní data divadelní soutěže (23. května) a uzlařské soutěže (16. května) stále platí.

Pokud se bude situace vyvíjet jinak, budete bezodkladně informováni.

Opět zdůrazňujeme, že všechny termíny, jak zrušené, tak přesunuté, jsou v kalendáři pionýrské skupiny, který je k dispozici na úvodní stránce www.sosna.info. Ve chvíli, kdy začneme plánovat nové akce, zaručeně se v kalendáři objeví. Můžete si ho také přidat do svého Google kalendáře přes adresu https://calendar.google.com/calendar/r?cid=info%40sosna.info.

Děkujeme za pochopení a doufáme, že všichni přežijeme aktuální situaci ve zdraví.

S přátelským pozdravem za 63. PS Sosna,

Matěj

Aktualizace 14. března

Milí Sosňáci,
situace se vyvinula následovně:

Divadelní soutěž je předběžně přesunuta na 23. května. Termín však není jistý, bude záležet na vývoji epidemiologické situace.

Uzlařská soutěž je předběžně přesunuta na 16. května, zde se také jedná o termín, který může být ještě změněn.

Přihlášky na Velikonoční výpravu jsou stále otevřené, o konání akce rozhodne Rada PS nejspíše v úterý večer.

Všechny termíny jsou viditelné v Google kalendáři pionýrské skupiny a jsou průběžně aktualizovány, přidat si do svého kalendáře ten náš můžete kliknutím zde: https://calendar.google.com/calendar/r?cid=info%40sosna.info

Připomínáme, že schůzky a akce oddílu PUZZLE jsou do odvolání zrušeny, oddíl FOX v pravidelných schůzkách pokračuje. Plavání je tento a příští měsíc zrušeno.

Děkujeme za pochopení a pečujte o své zdraví! 😊

Milí Sosňáci, přinášíme důležité informace vzhledem k aktuální situaci v ČR a v návaznosti na mimořádné opatření ministerstva zdravotnictví z 10. března 2020:

Akce Zimní válka se bohužel oddíl FOX nezúčastní, místo ní bude Jarní válka na Kolbence. Informace předali vedoucí oddílu na dnešní schůzce a dále přijdou v e-mailu, který Lucka pošle přihlášeným účastníkům a rodičům.
Přihlášky na Velikonoční prázdniny zůstávají otevřené a o případném zrušení výpravy vás budeme včas informovat. To stejné platí pro uzlařskou soutěž Turbánek 2020, na kterou jsou přihlášky také stále otevřené.

Generálka divadelního oddílu neproběhne a všechny schůzky a akce oddílu PUZZLE jsou do odvolání zrušeny. Republikové finále divadelní soutěže v rámci Pionýrského Sedmikvítku bude přesunuto na jiné datum, 21. března se tedy nejspíše neuskuteční. Více informací dodáme, jakmile budeme vědět více.

Plavání je tento a příští měsíc zrušeno (18.3., 15. 4.).

O dalších změnách budeme dále informovat na webu (www.sosna.info) i na Facebooku pionýrské skupiny.

Děkujeme za pochopení a dbejte na hygienu! 😊

Tato stránka využívá souborů cookies. Používáním webu vyjadřujete souhlas.