Stejně, jako již tradičně, se k této sbírkové akci letos v mimořádném termínu 30. září připojila i naše skupina. 13 odvážných (Lenka H., Honzík V., Vendy N., Lůca U., Mates R., Áňa J., Bára B., Vojta R., Filip K., Lucka B, Tomáš Č., Matěj Z. a Kuba S.) s úsměvem, rouškou a taky trochu zívajíc vyrazilo ráno do ulic Prahy prodávat kytičky.

Prodávali jsme jako diví, jedna akční dvojice si dokonce šla už v 9 ráno pro 500 nových kytiček, protože měla již prodáno. Ale odpoledne už prodej neprobíhal tak rychle, a proto nám večer zbylo od různých dvojic celkem 618 neprodaných kytiček. Ale jsme pionýři a nevzdali jsme se, a tak jsme v podstatě ve dvou s pomocí jedné maminky vyrazily doprodat zbytek kytiček i ve čtvrtek.

Trvalo to několik dní, než se všem skupinkám podařilo nechat spočítat své vaky, a dnes již víme, že jsme prodali 5775 kytiček a vybrali krásných 151.123,- Kč.

Náš úkol je u konce, a tak se musíme pořádně pochválit :). A také velmi poděkovat těm, kteří si od nás, ale i od ostatních prodejců, kvítek měsíčku lékařského koupili.

Opět jsme dokázali, že pionýrský Ideál Pomoc není jen slovo. Stálo to rozhodně za to.

Vendy

Tato stránka využívá souborů cookies. Používáním webu vyjadřujete souhlas.