I v době Covidu jsme zvládli připravit úžasné představení, tentokráte na motivy deskové detektivní hry Cluedo, celá hra byla snem Bětky a Míši Jílkových, který přenášel diváky do strhujícího detektivního příběhu, právě podle rolí z deskové hry. Herců bylo více a celá hra se všem moc povedla Anetce, Kubovi, Míše, Bětce, Zuzce, Honzíkovi, Kiki a Králikovi, všichni zaslouží velkou pochvalu :).

A nejen to, nepřipravili jsme jen jedno představení, ale hned několik. Kromě dětského představení, připravili své představení i vedoucí. A letos jsme vyzkoušeli i audiohry a představení s loutkami.

A vyhodnocení republikového finále je tu.
V audiohrách a loutkách jsme soutěžili jen proti sobě, protože jsme byli úplně první, kdo se těchto nových kategorií účastnil a větší úspěch měli ti mladší :).
V individuálním představení se od nás zúčastnilo 5 dětí a první místo obsadil Kuba Slezák.

V našem hlavním představení detektivní hře Cluedo jsme získali fantastické 1. místo 🙂
A to si zaslouží obrovskou gratulaci.

Máte také dramatický talent? Chcete si vyzkoušet hraní divadla? Teď je ideální možnost, začínáme nové představení. Role se najde pro každého, pro malé i větší, tak se přidej a ovlivni, co se bude hrát, buď hercem nebo herečkou, ukaž svůj talent a společně ho můžeme postupně rozvíjet.