Velikonoční výpravu jsme zahájili ve středu odpoledne odjezdem z Prahy. Samozřejmě, že to nešlo jinak než s naším dvorním řidičem Lůďou.

Základnu v Zásadě u Kadaně už známe, je sice celkem nevhodná pro velikonoční hodování, ale má řadu jiných předností.

Ve čtvrtek dopoledne pršelo a tak jsme vyrazili do ZOO v Chomutově. Chomutovská zoologická je zvláštní tím, že chová jen asijskou a evropskou faunu. Vendy našla pandy červené, potkali jsme i lachtany v dešti, pelichající velbloudy, oslíky a spoustu jiné havěti. Odpoledne už nepršelo, tak jsme jeli zpět.

Na základně jsme vyzkoušeli kin-bal, to je ten velký modrý míč, co ho můžete najít na fotkách. Hráli jsme spoustu her, vyráběli jsme krabičky a košíčky, zdobili jsme velikonoční perníčky. V sobotu jsme vyrazili do porcelánky v nové roli, každý bude mít svůj originální kousek na památku.
Foxácká příprava čekala na všechny zájemce, trénovali jsme střelbu i sebeobranu. Jo a v neděli nás přepadli nepřátelé z Ústí, zajali nám Lucku a Helenu. Helenu dobrovolně vrátili sami, Lucku jsme zachránili.
Co se stalo ještě? Bramborové knedlíky k uzenému měly fakt divné tvary. Natálka měla narozeniny a tak jsme jí uplácali fakt velký dort, ani jsme ho nemohli sníst. Je taky na fotkách. Jirka neměl narozeniny, ale rozbil si v noci hlavu o topení. Má tam jizvu a dostal papír, který potvrzuje, že má mozek, neboť si s ním údajně otřásl. Prospal se pěkně den a noc v kadaňské nemocnici, kde ho zkoumali a pozorovali. Velcí hoši, neptejte se kdo, řvali dlouho po večerce po chodbách – jen jednou, pak už tak nečinili.
V pondělí zase pršelo. Nepršelo, lilo. Tak jsme si zabalili a trochu po sobě uklidili. Po obědě jsme vyrazili zpět do Prahy.

Radku – o mnoho jsi přišel, že jsi s námi do konce nebyl, doufáme že to bylo naposled, cos nás takhle opustil.