Včera se uskutečnily velké výpravy do neznáma.  První skupina vyrazila do Popovic a přilehlého okolí. Druhá skupina se ztratila a znovu našla na zelené turistické stezce. Třetí skupina viděla klokany na zahradě zámku Jemniště. Poslední skupina se ještě nevrátila, protože putovala až na Blaník. Poslední zprávy praví, že  poutníci se neztratili a dorazili pod vrchol již včera v odpoledních hodinách, tam se zastavili v místním pohostinství a bohatě povečeřeli. Aby to ostatním nebylo líto, povečeřeli jsme v táboře řízek se salátem.

V bazénu je teplá voda. Včera jsme ji chladili. Tímto děkujeme našemu kamarádovi Dušanovi Pěchotovi za darování a dovoz solárních panelů. Fungují skvěle a moc se nám to s nimi líbí. Ještě by se hodila střecha a solinátor :-)).

Zdravotní zpravodajství: přes postřik lovíme klíšťata, Kája měla spoustu třísek z trní, kam se schovala. Radek má puchýře. Lenka si přitavila květinu na nohu, léčíme puchýř na stehně. Michal si vyhodil koleno, má ortézu a dneska už to bolí méně. Matěj fauloval Papáju při ragby, má naražená žebra a trochu skučí – zobrazovací technika na chirurgii nehlásí žádné změny a škody. Anetka  si zlomila sádru, má novou.