Táborová olympiáda
 
1. místo
2. místo
3. místo
Překážkový běh: Michal Bělohlávek Matěj Skřipský Štěpán Hosa
Skákání v pytli: Anetka Jeřábková Radek Hilas Sára Stehnová
Vzduchovka: David Koller Papája Ondrejková Dominik Kahoun
Hod nožem a sekerou: Jiří Nesvačil Radek Hilas Matěj Valta
Vrh koulí: Standa Šimek Verča Valtová Dominik Kahoun
Oštěp: Štěpán Gína Áňa Jeřábková Matěj Skřípský
Lukostřelba: Janča Hrubá Štěpán Hosa Dominik Kahoun
Hod granátem: Michal Bělohlávek David Koller Janča Hrubá
Sprint: Janča Hrubá Matěj Valta Papája Ondrejková
Trojskok: Matěj Valta Anička M. Hrdá Áňa Jeřábková
Pavučina: Jirka Nesvačil Papája Ondrejková Sára Stehnová
Výsledky klasické uzlařské regaty
Pořadí
Jméno
Čas
Pořadí
Jméno
Čas
Pořadí
Jméno
Čas
Pořadí
Jméno
Čas
1
Pavlína Ondrejková
0:39:01
12
Aneta Jeřábková
1:20:58
23
Bára Procházková
3:30:18
34
Jakub Nistor
6:36:52
2
Veronika Valtová
0:42:10
13
Nikolaj Potapov
1:22:53
24
Štěpán Hosa
4:09:00
35
Jiří Hrubý
6:55:59
3
Sarah Stehnová
0:46:52
14
Antonín Kos
1:40:54
25
Vanessa Šemenda
4:19:33
36
Veronika Šmejkalová
7:00:51
4
Lucie Uhlíková
0:48:52
15
Anna Marie Hrdá
1:58:51
26
Radek Hilas
4:34:07
37
Zuzana Gínová
7:22:50
5
Marie Slezáková
0:53:19
16
Karolína Řezníčková
2:01:02
27
Stanislav Šimek
5:19:18
38
Tadeáš Skřípský
7:35:58
6
Matěj Valta
0:55:59
17
David Koller
2:08:56
28
Erik Červenka
5:21:57
39
Sara Kaczer(ova)
8:04:59
7
Lenka Hronová
0:56:59
18
Jana Hrubá
2:15:08
29
Natálie Scháňková
5:24:30
40
Jana Šimková
8:32:01
8
Michal Bělohlávek
1:04:54
19
Jiří Nesvačil
2:15:59
30
Vojtěch Rein
5:28:23
41
Vít Svoboda
9:24:52
9
Matěj Rein
1:08:56
20
Dominik Kahoun
3:03:59
31
Dominik Nistor
5:35:54
42
Zdeněk Nistor
9:34:59
10
Sofie Gollová
1:13:59
21
Pavlína Pokorná
3:22:52
32
Dominik Petrov
5:56:56
43
Štěpán Coubal
10:01:29
11
Jakub Slezák
1:14:59
22
Matěj Skřípský
3:28:16
33
Štěpán Gína
6:24:59
44
Simon Fencl
10:23:39
Výsledky uzlařské regaty
Poslepu
Super G
Pořadí
Jméno
Čas
Pořadí
Jméno
Čas
Pořadí
Jméno
Čas
Pořadí
Jméno
Čas
1
Lucie Uhlíková
0:45:53
8
Jakub Slezák
1:38:36
1
Lucie Uhlíková
0:32:56
8
Lenka Hronová
1:21:58
2
Pavlína Ondrejková
0:49:52
9
Sofie Gollová
1:41:42
2
Pavlína Ondrejková
0:39:50
9
Sarah Stehnová
1:23:31
3
Veronika Valtová
1:08:34
10
Matěj Valta
1:47:59
3
Michal Bělohlávek
0:48:16
10
Marie Slezáková
1:50:58
4
Lenka Hronová
1:12:57
11
Nikolaj Potapov
1:53:08
4
Veronika Valtová
0:50:51
11
Jakub Slezák
2:05:55
5
Michal Bělohlávek
1:19:12
12
Sarah Stehnová
2:03:16
5
Sofie Gollová
1:07:18
12
Matěj Rein
2:07:44
6
Marie Slezáková
1:20:24
13
Matěj Rein
2:11:00
6
Matěj Valta
1:08:10
13
Nikolaj Potapov
2:16:23
7
Aneta Jeřábková
1:27:08
7
Aneta Jeřábková
1:17:59
Výsledky Kaprkrossu
Dívky
Chlapci
Pořadí
Jméno
Čas
Pořadí
Jméno
Čas
Pořadí
Jméno
Čas
1 Lucie Uhlíková 0:24:56 1 Nikolaj Potapov 0:19:52 19 Erik Červenka 1:04:42
2 Veronika Valtová 0:25:35 2 David Koller 0:21:33 20 Dominik Nistor 1:06:45
3 Sofie Gollová 0:26:13 3 Matěj Skřipský 0:22:35 21 Dominik Petrov 1:20:31
4 Marie Slezáková 0:28:41 4 Antonín Kos 0:25:51 DIS Matěj Rein DIS
5 Veronika Šmejkalová 0:28:47 5 Vít Svoboda 0:27:19 DIS Jiří Hrubý DIS
6 Sarah Stehnová 0:29:53 6 Štěpán Hosa 0:28:33
7 Sára Stehnová 0:30:24 7 Jiří Nesvačil 0:30:35
8 Karolína Řezníčková 0:33:32 8 Stanislav Šimek 0:30:35
9 Pavlína Pokorná 0:36:05 9 Dominik Kahoun 0:33:37
10 Lenka Hronová 0:37:09 10 Štěpán Gína 0:33:56
11 Vanessa Šemenda 0:37:10 11 Jakub Nistor 0:34:12
12 Sara Kaczer(ova) 0:38:25 12 Simon Fencl 0:34:31
13 Aneta Jeřábková 0:39:46 13 Matěj Valta 0:37:00
14 Anna Marie Hrdá 0:42:40 14 Štěpán Coubal 0:38:18
15 Bára Procházková 0:43:12 15 Tadeáš Skřípský 0:38:52
16 Natálie Scháňková 1:18:39 16 Zdeněk Nistor 0:39:49
17 Jana Šimková 1:19:13 17 Radek Hilas 0:53:25
DIS Zuzana Gínová DIS 18 Vojtěch Rein 0:55:25

Tato stránka využívá souborů cookies. Používáním webu vyjadřujete souhlas.