Kaprkros – přespolní běh

 

Holky Kluci
pořadí jméno příjmení čas pořadí jméno příjmení čas
1. Leontýna Tvrdá 0:19:36 1. Richard Vojáček 0:18:12
2. Simona Králová 0:19:54 2. Jan Kovárník 0:19:52
3. Sofie Gollová 0:21:50 3. Filip Malý 0:20:20
4. Pavlína Pokorná 0:22:06 4. Vojtěch Rein 0:21:36
5. Karolína Řezníčková 0:22:49 5. Erik Červenka 0:22:11
6. Šárka Bartušková 0:23:22 6. Matyáš Jeník 0:23:55
7. Aneta Jeřábková 0:24:13 7. Dominik Nistor 0:24:20
8. Jana Šimková 0:27:22 8. Václav Matějka 0:25:38
9. Eliška Bartušková 0:28:26 9. Pavel Capouch 0:28:56
10. Zuzana Jílková 0:29:36 10. Jakub Fabián 0:29:16
11. Alžběta Jílková 0:30:22 11. Martin Bošek 0:34:26
12. Karolína Šimonová 0:33:35 12. Jan Jílek 0:58:06
13. Eliška Weissová 0:34:06   Daniel Ivanov DIS
14. Tereza Marie Anna Wimmerová 0:35:19   Štěpán Coubal DIS
15. Kristina Ivana Kulková 0:36:05   Filip Havelka DIS
16. Sara Kaczer (Kaczerova) 0:37:09
17. Soňa Bartušková 0:37:47
18. Sára Justina Kulková 0:38:01
19. Alena Eisensteinová 0:40:23
20. Michala Jílková 0:40:27
21. Tereza Vančátová 0:42:38
22. Karolína Vavrochová 0:44:21
  Marie Kortánová DIS
  Gabriela Langová DIS
  Kristýna Langová DIS
  Adriana Vacková DIS
Klasická Regata
poř. jméno příjmení čas chyby
1. Aneta Jeřábková 00:33.95
2. Jakub Slezák 00:39.78
3. Sofie Gollová 00:41.92
4. Leontýna Tvrdá 00:43.16
5. Kristina Ivana Kulková 00:44.39
6. Pavlína Pokorná 00:56.79
7. Tobiáš Homolka 01:07.38
8. Sára Justina Kulková 01:13.76
9. Sara Kaczer (Kaczerova) 01:17.21
10. Jakub Fabián 01:43.07
11. Eliška Bartušková 01:48.88
12. Zuzana Jílková 01:59.67 1
13. Pavel Capouch 02:01.74
14. Simona Králová 02:07.70 1
15. Daniel Ivanov 02:09.81
16. Vojtěch Rein 02:10.31
17. Karolína Řezníčková 02:20.83 1
18. Štěpán Coubal 02:28.93
19. Šárka Bartušková 02:38.74 1
20. Alžběta Jílková 02:45.11
21. Richard Vojáček 03:19.13 1
22. Jana Šimková 03:19.47 2
23. Soňa Bartušková 03:25.64 1
24. Jan Kovárník 03:35.16 2
25. Matyáš Jeník 04:11.67 2
26. Dominik Nistor 04:44.22 1
27. Alena Eisensteinová 05:07.45 2
28. Filip Havelka 05:10.13 3
29. Filip Malý 05:19.42 3
30. Zdeněk Eisenstein 05:22.10 2
31. Eliška Weissová 05:27.33 4
32. Adriana Vacková 05:30.84 5
33. Erik Červenka 05:58.07 3
34. Václav Matějka 06:04.00 2
35. Jan Jílek 06:17.95 6
36. Martin Bošek 06:25.89 6
37. Tereza Vančátová 06:57.76 3
38. Karolína Šimonová 07:16.78 3
39. Marie Kortánová 07:30.84 6
40. Tereza Marie Anna Wimmerová 07:48.19 6
41. Kristýna Kortánová 09:10.81 3
42. Karolína Vavrochová 09:35.50 3
43. Gabriela Langová 10:20.18 4
44. Michala Jílková 10:52.88 3
45. Kristýna Langová 12:33.80 5
Regata po slepu
poř. jméno příjmení čas chyby
1. Aneta Jeřábková 00:48.43
2. Leontýna Tvrdá 00:58.39
3. Kristina Ivana Kulková 01:07.36
4. Jakub Slezák 01:10.32
5. Sofie Gollová 01:21.62
6. Pavlína Pokorná 01:36.09
7. Sara Kaczer (Kaczerova) 01:37.67
8. Tobiáš Homolka 02:39.19 1
9. Sára Justina Kulková 03:59.74 1
Regata SuperG
poř. jméno příjmení čas chyby
1. Sofie Gollová 00:42.05  
2. Jakub Slezák 00:42.14  
3. Aneta Jeřábková 01:00.81  
4. Kristina Ivana Kulková 01:00.97  
5. Sara Kaczer (Kaczerova) 01:04.82  
6. Pavlína Pokorná 01:51.49 1
7. Sára Justina Kulková 01:56.52  
8. Tobiáš Homolka 02:49.09 1
9. Leontýna Tvrdá 02:59.95 2

Tato stránka využívá souborů cookies. Používáním webu vyjadřujete souhlas.