Už potřetí jsme se letos začátkem dubna vydali na republikovou soutěž ve vázání uzlů do Českých Budějovic. A ani tentokrát jsme si neuřízli ostudu :). Cesta vlakem byla naštěstí dlouhá a tak jsme stihli natrénovat všechny uzle a naučit je dokonce i Káju, který s námi byl poprvé a při nástupu do vlaku neuměl z uzlů ani jeden :). Zastupoval nejmladší kategorii, a tak jako jediný z naší výpravy vázal 4 uzle.

Ostatní vázali uzlů 6, všichni ve všech věkových kategoriích navazovacím způsobem. Všichni se moc snažili, uvázali své rekordní časy a byli vážně skvělí. Nejvíce se prosadila Ivča, která ve své kategorii, kde byl největší nával, vysoutěžila úžasné třetí místo a Lucka s Helčou, které ve své kategorii, vysoutěžily skvělé Lucka třetí a Helča čtvrté místo.

Ale ani ostatní se neztratili a uvázali své rekordní časy. Všichni se snažili, zlepšili a hlavně jsme si závody užili. V souboji týmů jsme se letos poprvé protlačili na pomyslné stupně vítězů a vysoutěžili jsme senzační třetí místo a to i přes to, že nám další dva týmy šlapaly na paty 🙂 . Jen tak dál 😀

Ve štafetě jsme sice nepostoupily a skončili pátí, ale na vítěznou sestavu nám přebývalo jen nějakých 15 vteřin. Takže možná příště? Všem ještě jednou gratuluji.