Po prázdninové přestávce vyrážíme opět do „ostré“ akce. Naším úkolem bude střežit vymezený prostor, a v případě nutnosti jej také ubránit. Vyzkoušíme si přespání v přírodě, budeme držet polosamostatné hlídky v okolí základny. ukážeme si základy přežití v přírodě (například jak získat vodu, jedlé a nejedlé potraviny) vyzkoušíme si vybudovat pozorovací stanoviště…. Také bude možnost ve volných chvílích splnit požadavky na vyšší hodnostní stupně. A čeká nás také slavnostní přijetí nových členů do oddílu. Pokud se nebojíš, přidej se k nám. V oddíle rádi přijmeme každé nadšené členy kteří se nebojí se trochu zašpinit, makat a něco se třeba při tom všem naučit. Pokud si tedy myslíš, že jsi na toto vše vhodný kandidát a jsi připraven, přijď na sraz a uvidíme.

INFORMACE K BYDLENÍ

  • Pobyt pod střechou, v případě většího počtu účastníků budou ti drsnější a odvážnější (tedy ostřílení FOXáci) bydlet ve stanech případně pod širákem a počítat hvězdy, ale kdo by se staral o spánek, když je potřeba držet hlídky :).
  • Jídlo zajištěno 4x denně, teplá voda pouze na základě vlastní šikovnosti s podpalem brutaru a možná i po troše modliteb.
  • K výbavě – budete potřebovat především maskáče (nečekaně) a dále výstroj a výzbroj na airsoft, tedy ochranné pomůcky a zbraň, pokud nemáte vlastní, po VČASNÉ! dohodě s vedoucím oddílu lze zapůjčit výzbroj. Zápůjčky lze řešit nejpozději do 13.9. na emailu: fox@sosna.info
  • Maskáče k zapůjčení nevedeme, místo maskáčů lze doporučit oblečení v přírodních a tmavších barvách, zelená, hnědá případně černá. Pro hru doporučuji také pokrývku hlavy a ideálně rukavice – zásah do prstů. také hodně bolí. Co se ostatní výbavy týče, jedná se o standart oblečení do přírody na dva dny, vhodná obuv, spacák, karimatka a pláštěnka.
Kdy: 21-23.9. 2018
Kde: Táborová základna KAPR, Popovice
Sraz: 15:30 Hlavní nádraží, u knihkupectví Luxor
Návrat/Konec: 15:00 Hlavní nádraží, u knihkupectví Luxor
S sebou: Výstroj a výzbroj na airsoft, odpovídající oblečení pro pobyt venku, spacák, karimatka, dobrá nálada
Cena: Členové PS 300,- Kč, ostatní 350,- Kč – platí se hotově na srazu

Přihlášku prosím dodejte do 13.9.2018