Máš na to být sám proti všem? Postarat se o sebe? Vydržet jako poslední v boji? Jsi týmový hráč, nebo raději hraješ na vlastní triko? Máš dostatečné schopnosti pro vedení týmu, nebo se raději vezeš na vlně s ostatními?

V první červnovém víkendu nás čeká velká akce oddílu. Mise se budou konat na Písecku konkrétně Podolsko (vedle bývalého kempu), kousek od podolského mostu. V okolí je mnoho krásných lesů a míst. Uvidíme co vše jsme si z našich setkání a tréninků zapamatovali. Otestujeme své znalosti a paměť. Čekají nás mise, ve kterých bude potřeba zapojit týmového ducha ale také samostatné myšlení. Topografie, střelecké schopnosti, první pomoc, znalost výstroje a výzbroje,fyzička, to vše bude na této výpravě velmi důležité.

Součástí výpravy bude také slavnostní povýšení některých velmi úspěšných vojínů a dále předání vyznamenání za nedávné bojové manévry.

Kdy: 3. – 5. 6. 2016
Kde: Podolsko
Sraz: 15:00 u klubovny (možná změna místa)
Návrat: cca 16:00 u klubovny
S sebou: Výzbroj a výstroj přiměřená počasí a prostředí, spacák, karimatka. Plavky a ručník. Dobrá nálada a hlava plná znalostí.
Cena: 300,- pro členy, 350,- pro ostatní (hotově)

Přihlášku prosím vyplňte do 27.5.2016.

Baterie do zbraní doneste na oddílovou schůzku,nebude moc možností jak je nabíjet, kdo nepřinese baterii (nebo nepošle po kamarádovi) nebude mít pořádně nabito. Mise budou probíhat celou sobotu od rána do večera a také část neděle!