Zveme všechny nadšené airsofťáky na čtvrtý ročník branného airsoftového kempu, konaného v termínu 1. – 10. června na TZ Kapr v Popovicích u Benešova.

Miminální věková hranice pro účastníky je 10 let!
Rodina je nadevše!

Akce je OTEVŘENÁ pro VŠECHNY příznivce airsoftu, pro účast není členství v Branném oddílu SOSNA – FOX podmínkou.

Don Čapíni je úspěšným a respektovaným mafiánským Bossem. Doposud dokázal ustát všechny pokusy o svržení či „odstranění“. Dobrý mafiánský Boss však pozná, kdy je čas ustoupit do pozadí a přenechat starosti mladším. Jeho dva synové jsou dobrými kandidáty, ovšem Bossem může být jen jeden z nich. Který to bude?

A co Tě s námi čeká?

Ať už spojíš své síly s mladším nebo starším synem Dona Čapíniho, počítej že život mafiána není žádný med. Být správným mafiánem není jen o drsných přestřelkách, divokých honičkách nebo kšeftech pro rodinu. Mafián musí také umět reprezentovat. Respekt obyvatel a důvěra rodiny je někdy užitečnější než rychlá auta a dobré zbraně. Počítej že s námi zažiješ kupu dobrodružství. Je lhostejno zda budeš stát na straně zákona nebo před ním prchat. Věz, že jakmile se staneš právoplatným členem „Rodiny“, nenechají tě na holičkách.

Takže klobouk nasadit, a na tomhle ročníku nesmíš chybět!

Kdy: 1. – 10. července 2021
Kde: Táborová základna KAPR, Popovice
Sraz: Sraz pro hromadnou dopravu objednaným autobusem v 8.30 – Penny Vozovna Kobylisy. Individuální dopravu na základnu pro mimopražské lze řešit telefonicky předem s vedoucím.
Návrat/Konec: sobota 10:00 pro členy kteří nepokračují velkým táborem (navazuje tradiční letní tábor naší pionýrské skupiny)
S sebou: spacák, karimatka, ešus a příbor, oblečení do přírody, maskáče, vhodná obuv (včetně náhradní), nůž, další airsoftové vybavení – zbraň, ochranné pomůcky (je možné zapůjčit) a hromada dalších věcí, co určitě budete potřebovat :), případné odchylky ve vybavení, nebo další povinná výbava bude upřesněna emailem před akcí. Datum, čas a místo srazu v případě hromadné dopravy bude vyvěšeno na těchto stránkách.
Cena: pro členy 700,- Kč, pro ostatní 800,- Kč
Přihlášku dodejte do 13. června 2021.
Termín zaplacení do 18. června 2021.
(kdo neplatí, nejede .. stejně tak bez přihlášky a bez CORONA prohlášení … )