„Útok na Finsko byl dalším expanzním krokem SSSR. Sovětský Svaz získal pocit, že půda, ztracená během říjnové revoluce by měla být navrácena zpět původnímu majiteli. V očekávání silného útoku finská armáda zbudovala několikastupňovou obranu, nesoucí jméno po svém slavném vůdci – maršálu Mannerheimovi. Ozbrojený konflikt na sebe nenechal dlouho čekat a dunění palby se začalo nebezpečně přibližovat…“ Převzato z: airsoftbattles

Podruhé se vydáme na Vrchbělou. Již známe trochu herní prostředí, takže bychom mohli zabodovat o něco více než posledně.

Snad nám  bude přát  i počasí.

Zvládneme to i podruhé?

Pokud jsi stejně zvědavý jako my, tak neváhej vyplnit přihlášku. Určitě to stojí za to!

Se zapůjčením výzbroje a výstroje platí pravidlo jako obvykle. Kdo se dříve přihlásí, ten má větší výběr…

Vzhledem ke způsobu dopravy na místo (objednaný mikrobus) doporučujeme vyplnit přihlášku co nejdříve. Kapacita akce je omezena na 16 míst. Při větším počtu zájemců dostanou přednost účastníci podle pořadí podání elektronické přihlášky.

Kdy: 14.3.2020
Kde: pozor ZMĚNA – Praha airsoft arena Kolbenova
Sraz: pozor ZMĚNA  – Klubovna, 8:00
Návrat/Konec: Cca kolem 17:00 u klubovny
S sebou: Výzbroj a výstroj na airsoft. Svačina a lahev s pitím. Vhodná obuv a oblečení – české maskáče ve vzoru 95. Kdo má, bude mít řádně našité nášivky.  Případně oblečení na převlečení po akci.Zápůjčky výbavy NUTNO řešit nejpozději na poslední schůzce oddílu před akcí. 
Cena: ZDARMA

Přihlášku prosím dodejte
do 12. 03. 2020