Airsoft je moderní druh sportu, ve kterém po sobě hráči střílejí malými lehkými plastovými kuličkami se stlačeným vzduchem poháněných zbraní, které svým vzhledem zpravidla napodobují zbraně reálné. 

Kořeny airsoftu sahají do Východní Asie konce 80. let 20. století, obzvlášť pak do Japonska, kde bylo vzhledem k místním zákonům pořizování ostrých zbraní velmi obtížné. Japonci proto hledali jinou alternativu. Na počátku se vyráběly jen reálně vypadající dekorační modely, později se začaly sériově vyrábět funkční modely. Nejdříve se vyráběly manuální zbraně, poté již i plynové semi-automatické a plně automatické.“

 

Vydáme se zpátky do minulosti a vrátíme se ke kořenům airsoftu.

A na co se můžeš těšit?

Vydáme se na naši základnu prověřit, zda zvládneme být dobrými airsofťáky i s obyčejnou manuální zbraní. Očekávejte spoustu zábavy, nových zkušeností a zážitků. Vyzkoušíme si také trochu zimního přežití v přírodě.

Nebudeme Ti lhát, možná si budeš muset sáhnout trochu na dno svýc sil, ale určitě tě v tom nenecháme. Jsme jeden tým.

Přihlaš se.

Kdy: 30.11.-1.12.2019
Kde: Táborová základna KAPR, Popovice
Sraz: Sobota 9:00, Hlavní nádraží. Na opozdilce nečekáme, vlak je objednaný dopředu
Návrat/Konec: 17:00 Hlavní nádraží
S sebou: Výstroj na airsoft, oblečení do přírody, POČÍTÁME S VELMI CHLADNÝM POČASÍM, doporučujeme proto přizpůsobit výbavu. Maskáče s našitými nášivkami pro členy oddílu povinností.
Cena: Členové PS 100,- Kč, ostatní 150,- Kč

 

Přihlášku prosím dodejte do 29.11.2019