Zveme všechny nadšené airsofťáky na další ročník setkání pionýrských airsoftových oddílů, konaný v termínu 9. 9. – 11. 9. na TZ Kapr v Popovicích u Benešova.

Miminální věková hranice pro účastníky je 12 let! Tentokrát se podíváme do Vietnamu.

Akce je OTEVŘENÁ pro VŠECHNY příznivce airsoftu, pro účast není členství v Branném oddílu SOSNA – FOX podmínkou.
V džungli Vietnamu se to hemží nepřátelskými vojáky a partyzány, každý keř na tebe může zaútočit. K tomu to úmorné vedro. A pokud není zrovna vedro na padnutí, pro změnu nepřestává pršet. Džungle není pro bábovky. Čekají nás tuhé bitvy, nepřítel se nevzdává snadno. Ale to přece ani my ne.
Takže snad už máš jasno, že na tomhle ročníku nesmíš chybět!

VC tě sleduje!

Kdy: 9. – 11. září 2022
Kde: Táborová základna KAPR, Popovice
Sraz: Sraz pro hromadnou dopravu objednaným autobusem (čas a místo bude upřesněno)  Individuální dopravu na základnu pro mimopražské lze řešit telefonicky předem s vedoucím.
Návrat/Konec: neděle 18:00
S sebou: spacák, karimatka, ešus a příbor, oblečení do přírody, maskáče, vhodná obuv (včetně náhradní), nůž, další airsoftové vybavení – zbraň, ochranné pomůcky (je možné zapůjčit) a hromada dalších věcí, co určitě budete potřebovat :), případné odchylky ve vybavení, nebo další povinná výbava bude upřesněna emailem před akcí. Datum, čas a místo srazu v případě hromadné dopravy bude vyvěšeno na těchto stránkách.
Cena: pro členy 600 Kč, pro ostatní 600 Kč
Přihlášku dodejte do 2. září 2022