Zveme všechny nadšené airsofťáky na první ročník branného airsoftového kempu, konaného v termínu 10.7. – 14.7. na TZ Kapr v Popovicích u Benešova.

 

Miminální věková hranice pro účastníky je 10 let!

Vyrazíme po stopách doktora X.

!! Tato akce je OTEVŘENÁ pro VŠECHNY  příznivce airsoftu , pro účast není členství v Branném oddílu SOSNA – FOX podmínkou !!

Nečekej ubytování v TOP hotelu. Ubytování bude dle příležitosti, v přírodě, ve stanu, umývárky mají teplou vodu až po ohřátí (ano musíš se trochu snažit) a záchody máme na divoko – suché. Toaleťák jedno, někdy prémiově dvouvrstvý. Ale za toto všechno utrpení tě čeká:

Spousta nových dobrodružství, můžeš poznat své limity. Vyzkoušíš si, jak ti jde spolupráce, jestli jsi týmový hráč, nebo samotář. V propracovaných misích tě bude čekat mnoho překvapivých zvratů, budeš mít možnost s námi rozluštit zapeklitá tajemství. Vyzkoušíš si jaké to je přežít sám v přírodě, obstarat si potravu a vodu. Zda se dokážeš zorientovat v neznámém terénu a najít správnou cestu zpět. Potkáš nové kamarády a s těmi starými můžeš utvrdit přátelství prožitými zážitky.

Tak co? Jsi na tohle všechno dost velký drsňák, nebo drsňačka? Vydáš se s námi rozkrýt hádanku skrývající se za tajným výzkumem doktora X? Hádanku, která potencionálně ohrožuje samotnou existenci lidské rasy?

Rádi tě přivítáme v týmu. Tak neváhej a vyplň přihlášku, počet míst je omezený. Pokud nemáš vlastní výbavu, nevadí, máme k zapůjčení. Ovšem je potřeba se dohodnout včas. Množství není nekonečné.

Kdy: 10. 7. – 14. 7. 2018
Kde: Popovice u Benešova, táborová základna KAPR
Sraz: 10. 7. v 17:00 vozovna Kobylisy, může být případně změněno, upřesníme s dostatečnou časovou rezervou
Návrat/Konec: bude řešeno individuálně podle toho, zda tímto táborem končíte(navazuje tradiční letní tábor naší Pionýrské skupiny)
S sebou: spacák, karimatka, ešus a příbor, oblečení do přírody, maskáče, vhodná obuv (včetně
náhradní), nůž, maskáče, další airsoftové vybavení – zbraň, ochranné pomůcky (je možné zapůjčit) a
hromada dalších věcí, co určitě budete potřebovat :), případné odchylky ve vybavení, nebo další povinná výbava bude upřesněna na informačním srazu před akcí. Datum, čas a místo srazu bude vyvěšeno na těchto stránkách.
Cena: 400 Kč členové PS, 500 Kč ostatní

Přihlášku prosím dodejte do 30.06.2018

Určeno pouze účastníkům starším 10 let