Zveme všechny nadšené airsofťáky na třetí ročník branného airsoftového kempu, konaného v termínu 5.7. – 11.7. na TZ Kapr v Popovicích u Benešova.


Miminální věková hranice pro účastníky je 10 let!
Tentokrát se podíváme do Vietnamu.

 

Akce je OTEVŘENÁ pro VŠECHNY příznivce airsoftu, pro účast není členství v Branném oddílu SOSNA – FOX podmínkou.
Umíš najít na mapě Vietnam?  Ukázat kudy vede delta řeky Mekong? V tunelech máš pro strach uděláno? Myslíš že bys dokázal sám vyváznout z obklíčení nepřítele nebo zorganizovat záchrannou operaci? To a ještě další věci můžeš s námi zjistit na letošním Airsoftovém Campu na motivy války ve Vietnamu.

 

A co Tě s námi čeká?

Nebude to vždy růžové. Džungle je drsné místo. Moskyti, jedovaté housenky a hadi, pavouci. Spaní pod širákem, neustálé monzunové deště, polní kuchyně. kde si musíš přečíst na plechovce co máš k obědu a k tomu všudypřítomný strach z nepřítele. Nikdy nevíte kde se objeví. Zná prostředí jako své boty a používá guerillovou taktiku. Udeřit a zmizet. A k tomu plíseň na nohách. Co víc si může voják přát 😀

 

Takže snad už máš jasno, že na tomhle ročníku nesmíš chybět!

VC tě sleduje!

Kdy: 5.7.2020 – 11.7.2020
Kde: Táborová základna KAPR, Popovice
Sraz: Sraz pro hromadnou dopravu objednaným autobusem v 8.30 – Penny Vozovna Kobylisy. Individuální dopravu na základnu pro mimopražské lze řešit telefonicky předem s vedoucím.
Návrat/Konec: sobota 10:00 pro členy kteří nepokračují velkým táborem (navazuje tradiční letní tábor naší Pionýrské skupiny)
S sebou: spacák, karimatka, ešus a příbor, oblečení do přírody, maskáče, vhodná obuv (včetně náhradní), nůž, další airsoftové vybavení – zbraň, ochranné pomůcky (je možné zapůjčit) a hromada dalších věcí, co určitě budete potřebovat :), případné odchylky ve vybavení, nebo další povinná výbava bude upřesněna emailem před akcí. Datum, čas a místo srazu v případě hromadné dopravy bude vyvěšeno na těchto stránkách.
Cena: pro členy 700 Kč, pro ostatní 800 Kč
Přihlášku dodejte do 12.6.2020.
Termín zaplacení do 16.6.2020.   (kdo neplatí, nejede .. stejně tak bez přihlášky a bez CORONA prohlášení … )