Vyrábění adventních svícnů nás čeká letos úplně jinak. Tuto tradiční akci naší skupiny jsme se ale i přes nepříznivé podmínky a mimořádný stav rozhodli zrealizovat, a to distančně v krásném čase první adventní neděle.

Jak:

Sejdeme se na společném odkaz, který účastníci dostanou e-mailem po přihlášení. Pro přihlášení je možné, že budete potřebovat Google účet. V 9.00 ráno začínáme, konec se bohužel nedá přesně naplánovat, bude vám chybět pomoc vedoucích, a tak je možné, že se někde maličko zdržíme, počítáme s obědovou pauzou cca ve 12 hodin a pak ještě budeme svícny dodělávat.

Materiál na svícny:

Všem přihlášeným dopředu pošleme poštou (případně můžeme předat u klubovny) základní balíček materiálu, který na svícny budeme potřebovat, např, svíčky.

Běžný materiál, který máte povětšinou doma, si připravíte před začátkem akce, jedná se o pravítko, tužku, lepidlo Herkules, tavnou pistoli a přírodní materiály na ozdobení – jehličnaté větvičky, šípky, sušený pomeranč nebo cokoliv vás napadne, že by se vám na přírodní adventní svícen hodilo, základem svícnu jsou dřívka, tedy letos se opravdu držíme přírodního vzhledu.

Bezpečnost:

Tavnou pistoli budeme potřebovat až ke konci tvoření, je tedy možné, aby ti nejmladší počkali na asistenci rodičů 🙂

Svícny budou opět netradiční a kouzelné. Nebojte se přihlásit a zkusit s námi adventní svícny distančně.

My už se na vás těšíme.

Kdy: v neděli 29. listopadu 2020
Kde: z domova, formou on-line přenosu
Sraz: v 9.00 připojeni na počítač nebo telefon s kamerou
Návrat/Konec: podle toho, jak nám to půjde 🙂
Materiál: Lepidlo Herkules, tužka, pravítko, tavná pistole, sirky, malé jehličnaté větvičky, šípky, sušený pomeranč apod.
Cena: 0,-
Přihlášku prosím dodejte do 22. 11.