Podařilo se nám získat lístky na obnovený muzikál Krysař v podání Daniela Landy. Místa jsou velmi omezená, kdo dřív přijde… však už to znáte, neváhejte. A hlavně, pokud se přihlásíte, nezapomeňte na termín akce, vzhledem k tomu, jak moc předem otevíráme přihlášky. Kdo bude chtít, může po divadle přespat v klubovně. Kdo nebude chtít, nechť to uvede v přihlášce. Pro ty, kteří spí v klubovně platí konec akce ve 12 hodin v sobotu.

Vzhledem k omezenému počtu lístků zaplaťte prosím předem na účet PS: 207682379/0800, do poznámky prosím uveďte, že se jedná o divadlo a variabilní symbol vám bude přidělen po odeslání přihlášky. Přesné platební údaje obdržíte e-mailem s potvrzením přihlášení. Pokud do 2 týdnů nepřijde platba na účet PS, lístek jde automaticky zpět do oběhu! Máme 6 lístků pro členy/veřejnost, proto je zavedeno toto opatření.

Kdy: 14. – 15. září 2018
Kde: klubovna, Divadlo Kalich
Sraz: v pátek 14. v 17.00 v klubovně/po domluvě až u divadla v 18.40, ale mějte na paměti, že pokud spíte v klubovně, budete mít s sebou karimatku a spacák a to se do divadla přece nehodí 😉 
Návrat/Konec: v sobotu 15. ve 12.00 v klubovně
S sebou: karimatka, spacák, svačina, večeře, přezuvky, lístek/průkaz MHD Praha
Cena:
  • členové PS:
    • 310,- Kč
  • ostatní
    • 600,- Kč
Počet přihlášených je již vyčerpán …

Momentálně se můžete přihlásit jako potencionální náhradník.