Chcete si vyzkoušet napsat scénář? Máte dramatický talent, nebo i zkušenosti z dramaťáku? Nebojíte se prken, která znamenají svět? Rádi ze sebe uděláte princeznu, drsňáka nebo kašpara? Pak tu máme něco pro vás… Divadlo :).

Přišla nová výzva, a tak netrénujeme pouze 2 vystoupení na březnovou soutěž – vystoupení pro menší a pro větší. Ale trénujeme vystoupení třetí, a to hned na začátek února, kdy loňské úspěšné vystoupení ukážeme na koncertu Děti Dětem.

Zvládneme to všechno? Určitě! Loňské představení už jsme oprášili a v druhé půlce ledna nás čeká generálka v Letňanech, máme lehce přeobsazené herce, a tak musíme vše doladit.

Obě nová představení se už rýsují, ve scénáři vychytáváme poslední detaily, role už jsou rozdané a pomalu začínáme řešit i vše ostatní, kulisy, rekvizity a hlavně kostýmy. A to je ještě spousta práce, než v březnu vyrazíme na soutěž na velké podium divadla v Českých Budějovicích, kde se zúčastníme amatérské divadelní soutěže Pionýrského Sedmikvítku.

Ale nebojte, nečeká nás jen práce na představení, určitě zbyde čas na divadelní hry, improvizační scénky, a hlavně fůru zábavy.

Kdy: neděle 5. ledna 2020
Kde: klubovna
Sraz: v neděli v 9.00 před klubovnou
Návrat/Konec: v neděli v 15.00 před klubovnou
S sebou: dobrou náladu a kreativního ducha, přezuvky a svačinku
Cena: 0,- Kč
Přihlášku prosím dodejte do 2. 1.