Po dlouhé době to vypadá, že můžeme společně vyrazit na podzimní prázdniny 🤩.

A protože Alenka v říši divů nám nepřeje, na letošní podzimní výpravě vás přivítá šťastný líný zrzavý vypasený kocour jménem Garfield 😎.

Co nás čeká? Budeme chytat myšky? Pojídat lasagne od úterý až do neděle? Nebo se snad podíváme na psí přehlídku? Přijeďte to zjistit 😁.

Na letošní podzimní výpravě bychom rádi vyrazili na cyklovýlet. Pokud máte zájem, jsme schopni zorganizovat převoz kol. Zájem uveďte do příslušného pole v přihlášce.

Před akcí vás budeme informovat o míře vysloveného zájmu. Pokud bude dostatečná, cyklovýlet uskutečníme dle místních podmínek a možností. Pokud zájem dostatečný nebude, informujeme vás předem, abyste zbytečně k odjezdu nedorazili i s kolem 😉.

Kdy: 26. – 31. října 2021
Kde: TZ Žumberk u Nových Hradů
Sraz: v úterý 26. října v 16.30 před Penny Market Vozovna Kobylisy
Návrat/Konec: v neděli 31. října ve 14.00 tamtéž
S sebou: spacák, svačinu na cestu, lahev na pití, oblečení do města a přírody dle předpovědi počasí, plavky, ručník, hygienu, boty a náhradní boty, přezůvky, pláštěnku, batůžek na výlet
Cena: 600,- Kč členové PS, 800,- Kč ostatní – termín zaplacení: 15. října 2021
Přihlášku prosím dodejte do 10. října 2021

K přihlášce bude do e-mailu přiložena také bezinfekčnost. Pokud účastník není očkovaný, včas zorganizujte testování PCR testem tak, aby výsledek testu a certifikát o jeho provedení byly k dispozici před odjezdem na výpravu. Upřesňující informace dodáme bezprostředně před odjezdem na základě aktuálních opatření.