Zveme všechny nadšené airsofťáky na pátý ročník branného airsoftového kempu, konaného v termínu 2. 7. – 9. 7. na TZ Kapr v Popovicích u Benešova.

Miminální věková hranice pro účastníky je 10 let!

Tato akce je OTEVŘENÁ pro VŠECHNY příznivce airsoftu, pro účast není členství v Branném oddílu SOSNA – FOX podmínkou

Díky objevu mimozemského transportního zařízení – Hvězdné brány se můžeme mrknutím oka přemístit do velmi vzdálené galaxie. Galaxie Kaprion.
Naší misí bude prozkoumat planety a vytvořit zde novou základnu, v případě kontaktu s mimozemským životem navázat spojenectví a spolupráci.
Avšak aby nebylo vše jednoduché, všichni kteří se rozhodnou s námi jít vstříc neznámu, by měli vědět, že jakmile se vydaji na cestu do galaxie Kaprion, návrat zpět domů na Zemi nelze zaručit.
Na vše tedy zůstaneme sami.
Na pomoc ze země nelze spoléhat. Proto se této mise mohou účastnit jen ti nejlepší!

Tak co? Jsi na tohle všechno dost velký drsňák, nebo drsňačka? Vydáš se s námi objevit záhady neprozkoumaného světa? Pokud ano, neváhej a vyplň přihlášku!

Kdy: 2. 7. – 9. 7. 2022
Kde: Popovice u Benešova, táborová základna KAPR
Sraz: Sraz pro hromadnou dopravu objednaným autobusem v 8.30 – Penny Vozovna Kobylisy. Individuální dopravu na základnu pro mimopražské lze řešit telefonicky předem s vedoucím.
Návrat/Konec: sobota 11:00 pro členy kteří nepokračují velkým táborem (navazuje tradiční letní tábor naší pionýrské skupiny) – bude případně řešeno individuálně
S sebou: spacák, karimatka, ešus a příbor, oblečení do přírody, maskáče, vhodná obuv (včetně náhradní), nůž, další airsoftové vybavení – zbraň, ochranné pomůcky (je možné zapůjčit) a hromada dalších věcí, co určitě budete potřebovat :), případné odchylky ve vybavení, nebo další povinná výbava bude upřesněna emailem před akcí. Datum, čas a místo srazu v případě hromadné dopravy bude vyvěšeno na těchto stránkách.
Cena: 1.500,- Kč členové PS, 1.700,- Kč ostatní

Přihlášku prosím dodejte do 16.06.2022

Určeno pouze účastníkům starším 10 let