LETNÍ TÁBOR 2022

KAPR TV

Kdy: 10. – 23. července 2022
Kde: TZ KAPR, Popovice u Benešova
Sraz: v neděli 10. července ve 14.00 – Vozovna Kobylisy (Penny Market)
Návrat/Konec: v sobotu 23. července – cca 13.00 tamtéž
Cena: členové PS: 3.600,- Kč; ostatní: 3.900,- Kč

Poplatek za tábor uhraďte do 13. 6. 2022 na účet PS dle údajů, které jste dostali emailem po vyplnění přihlášky.

Přihlášky budou otevřeny do 10. června 2022. Přihlášku, kterou jste po vyplnění obdrželi e-mailem, podepište a následně ji odešlete poštou, jako standardní psaní, včetně všech příloh, na uvedenou adresu.

Zatím je nejisté, jaké budou případné hygienické podmínky pro přijetí dítěte na tábor. Prozatím tedy není v přílohách k táboru bezinfekčnost, kterou případně doplníme podle aktuálních opatření bezprostředně před táborem.

V průběhu tábora je pořizována foto a video dokumentace, která je součástí zpravodajství z tábora, které průběžně zveřejňujeme pro rodiče a další zájemce na těchto webových stránkách.
  • Pokud dojde před nástupem na tábor ke změně zdravotního stavu dítěte (změna medikace, zjišťené nové zdravotní omezení, změna diety, stav po úrazu), vyplňte List účastníka a odevzdejte ho při odjezdu.
  • Základem úspěchu je správně vybrat, co na tábor vzít a co nechat doma. Balte vždy s dítětem. Ve svém zavazadle se musí vyznat, své vybavení si musí poznat. Pro stanový tábor je nejvhodnější malý starý kufr. Více info o tom, jak sbalit na tábor naleznete na úvodní straně o táborech zde >>
  • Dopis doporučujeme skutečně pročíst. Obsahuje důležité informace pro rodiče!
  • Posudek nelze nahradit jiným dokumentem ani osvědčením např. ze sportovního soustředění nebo plaveckého kurzu.