LETNÍ TÁBOR 2019

Kocour Mikeš

Jaké to bylo, když v chalupě bydlel kocour Mikeš. A jaká zažil dobrodružství ve vsi i na cestách? Jaké se hrály hry a jak se stloukalo máslo?  Zažijeme posvícení a masopust?  Upečeme koláče a vánočky? Neztratí se Nácíček? A stane se něco úplně mimořádného? Vypravte se s námi do historie české vesnice.
Kdy: 14. 7. – 27. 7. 2019
Kde: TZ KAPR, Popovice u Benešova
Sraz: v neděli 14. července ve 14.00 – Vozovna Kobylisy (Penny Market)
Návrat/Konec: v sobotu 27. července – cca 13.00 tamtéž
Cena: členové PS: 3.400,- Kč; ostatní: 3.700,- Kč
Poplatek za tábor uhraďte do 15. 6. 2019 na účet PS dle údajů, které jste dostali emailem po vyplnění přihlášky.

Prosíme o vyplnění nejpozději do 10. 6. 2019. Po vyplnění vytiskněte přihlášku, kterou dostanete e-mailem, podepište a následně ji odešlete poštou, jako standardní psaní, včetně všech příloh, na uvedenou adresu.
V průběhu tábora je pořizována foto a video dokumentace, která je součástí zpravodajství z tábora, které průběžně zveřejňujeme pro rodiče a další zájemce na těchto webových stránkách.
  • Pokud dojde před nástupem na tábor ke změně zdravotního stavu dítěte (změna medikace, zjišťené nové zdravotní omezení, změna diety, stav po úrazu), vyplňte List účastníka a odevzdejte ho při odjezdu.
  • Základem úspěchu je správně vybrat, co na tábor vzít a co nechat doma. Balte vždy s dítětem. Ve svém zavazadle se musí vyznat, své vybavení si musí poznat. Pro stanový tábor je nejvhodnější malý starý kufr. Více info o tom, jak sbalit na tábor naleznete na úvodní straně o táborech zde >>
  • Dopis doporučujeme skutečně pročíst. Obsahuje důležité informace pro rodiče!
  • Posudek nelze nahradit jiným dokumentem ani osvědčením např. ze sportovního soustředění nebo plaveckého kurzu.

Tato stránka využívá souborů cookies. Používáním webu vyjadřujete souhlas.