LETNÍ TÁBOR 2020

Tábor snů

PLATBY ZA TÁBORY

Náklady hrazené před zahájením tábora jsme snížili v letošním roce na nezbytné minimum. To v praxi znamená, že pokud by došlo k zákazu pořádání táborů, budeme schopni vrátit účastnické poplatky v plné výši. Nebudeme vám vystavovat žádné poukázky na služby budoucí :-). Myslíme si, že takhle je to správně. Na oplátku si, prosím, přečtěte všechny informace (stávající i budoucí), vybavte děti vším potřebným a odevzdejte všechny podklady včas.

Kdy: 12. 7. – 25. 7. 2020
Kde: TZ KAPR, Popovice u Benešova
Sraz: v neděli 12. července ve 14.00 – Vozovna Kobylisy (Penny Market)
Návrat/Konec: v sobotu 25. července – cca 13.00 tamtéž
Cena: členové PS: 3.400,- Kč; ostatní: 3.700,- Kč
Poplatek za tábor uhraďte do 13. 6. 2020 na účet PS dle údajů, které jste dostali emailem po vyplnění přihlášky.

Přihlášku, kterou jste obdrželi e-mailem, podepište a následně ji odešlete poštou, jako standardní psaní, včetně všech příloh, na uvedenou adresu.

Kapacita letního tábora byla naplněna.
V případě, že jste se dosud nepřihlásili, kontaktujte nás na info@sosna.info a situaci vyřešíme individuálně.

V průběhu tábora je pořizována foto a video dokumentace, která je součástí zpravodajství z tábora, které průběžně zveřejňujeme pro rodiče a další zájemce na těchto webových stránkách.
  • Pokud dojde před nástupem na tábor ke změně zdravotního stavu dítěte (změna medikace, zjišťené nové zdravotní omezení, změna diety, stav po úrazu), vyplňte List účastníka a odevzdejte ho při odjezdu.
  • Základem úspěchu je správně vybrat, co na tábor vzít a co nechat doma. Balte vždy s dítětem. Ve svém zavazadle se musí vyznat, své vybavení si musí poznat. Pro stanový tábor je nejvhodnější malý starý kufr. Více info o tom, jak sbalit na tábor naleznete na úvodní straně o táborech zde >>
  • Dopis doporučujeme skutečně pročíst. Obsahuje důležité informace pro rodiče!
  • Posudek nelze nahradit jiným dokumentem ani osvědčením např. ze sportovního soustředění nebo plaveckého kurzu.

Tato stránka využívá souborů cookies. Používáním webu vyjadřujete souhlas.